Eski Apple kimliğiyle iTunes'un satın aldığı medyayı izleyemiyorum


3

İTunes'dan satın alınan eski materyalleri izlemeye çalışırken MacBook'umun materyalleri görüntüleme yetkisi olmadığını belirten bir uyarı alıyorum. Materyal orijinal Apple ID'mi satın almadan satın aldıkça - kimliğimin iki katı değiştikten sonra - eski kimliğin şifresini girmeden bu materyali göremiyorum. Daha sonra şifreyi değiştirmek için iForgot'a yönlendirildim. Burada iForgot, sağlanan bilgi bilgisinin tanınmadığını belirtir. Bu eski kimlik için bir şifre giremediğim için bu materyali görüntüleyemiyorum

Bu orijinal kimliğin altında iPhone'umdan satın aldığım uygulamalarda da benzer sorunlar yaşıyorum.

Başkaları gibi görünüyor aynı konuyla ilgileniyor. Herhangi bir çözüm var mı?

itunes 

Yanıtlar:


1

Eski kimliği hatırlıyorsanız ve onunla ilişkili e-posta hesabına hala erişebiliyorsanız, şifreyi kesinlikle sıfırlayabilir ve daha sonra macbook'unuzu bu dosyaları oynatması için yetkilendirebilirsiniz.

iForgot sizden bilgi isteyecektir, ancak sadece sorular için değil, e-posta yoluyla bir şifre sıfırlanmasına izin vermelidir. Bilgiyi hala hatırlayamıyor / erişemiyorsanız, Apple'a iTunes mağaza destekleri aracılığıyla bir e-posta göndermenizi ve sizi başka yollarla tanımlayabileceklerini görmenizi öneririm.

http://www.apple.com/support/itunes/contact.html


İTunes Destek ile iletişime geçmek için öneri için +1. Çok yardımcı oldular!
Austin

Ya artık e-posta hesabına erişimim yoksa. Apple desteği, tüm kredi kartı bilgilerim ve diğer tanımlayıcı bilgilerim olmasına rağmen hesabın kilidini açmanın YOK YOK olduğunu söylüyor. Ayrı bir soru açmalı mıyım?
Paul Jackson,

Hesaba erişiminiz ve şifreniz yoksa, hemen hemen SOL arkadaşımsınız.
ConstantineK

0

Sorun, özellikle satın almadığınız müzikleri çalmanızı engellemek için tasarlanan bu dosyalarda yerleşik DRM'dir. En iyi bahis, bu eski Apple kimliklerini yeniden etkinleştirip bilgisayarınıza yetki vererek girmenizdir. Bu en basit yol olacak.

Tanıdığım diğer tek yol, verileri DRM olmayan bir biçime yeniden kodlamaktır; bu, eski Apple Kimliğinizi bulmaktan çok daha zor olacaktır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.