Ayarlar uygulaması bozuldu


2

İOS 7.0.3 ile bir iPad Air kullanıyorum. Bugün GMail uygulamasının bildirim ayarlarını değiştirdim.

Bundan sonra , 'Ayarlar' uygulamasını açmak artık mümkün değil. Dokundum ve hemen kapanıyor.

İPad'i birkaç kez yeniden başlattım, tüm uygulamaları kapattım ancak hiçbir şey yardımcı olmuyor. Ne yapılması gerektiği hakkında fikri olan var mı?


Ben sadece tekrar denedim - 10 saat sonra - ve şimdi hiçbir şey yapmadan çalışıyor :-)
vlad

Yanıtlar:


3

Bunlar sadece öneridir, kesin cevaplar değildir, fakat aşağıdakileri deneyin:

1) Çoklu görev ekranına girmek için ana ekrana iki kez dokunun ve ayarlar uygulamasını kaldırın (ekrandan aşağı doğru kaydırın) - bu uygulama, bir dahaki yeniden başlatıldığında aynı alanda yeniden başlatmak için durumu kaydetmek için hızlı uygulama geçişini kullanır. Bu, yeniden başlatma sırasında kalıcı olabilir. Uygulamayı bu şekilde bırakmaya zorlama, sıfırdan yeniden başlatılmasını ve kaydedilmiş durumu bırakmasını gerektirmelidir

2) Gmail uygulamasını kaldırın, bozuk ayarların ayar uygulamasının çökmesine neden olması olasıdır ve uygulamanın kaldırılması bu ayarların kaldırılmasına da neden olabilir

Bunların hiçbiri işe yaramazsa, bir geri yükleme bakıyorsunuz.


3
# 1 için +1. İşe yarayacak gibi geliyor. Alternatif olarak, sert sıfırlama işlemi çözebilir. (6 + saniye düzenlenen düğmesi ve ev düğmesine kilitlemek)
wrossmck

1
Evet, bu aynı zamanda bir adım 3 olarak denemeye değer, zor bir sıfırlamanın, işletim sisteminin yeniden başlatmadan önce herhangi bir durumu devralmadan tamamen varsayılan değerlere getirilmesini sağlamak için tüm uygulamalar ve işletim sistemi için kayıtlı tüm durumları düşürdüğüne inanıyorum.
13'te
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.