Jailbroken, tüm verileri sildi ve geri yükle


3

3g telefon hapishanesi bozuk. Verileri silmek için. Tüm İçeriği ve Ayarları Sil seçeneğini tıklayın.

sonra Iphone'u açtığımda elma logosuna sıkışıp kaldım. Bu yüzden işletim sistemini geri yüklemek için DFU moduna girdim. Ama beni "1015 bilinmeyen bir hata oluştu" diye atıyor.

Iphone üzerinde olan tam sürümünü hatırlamıyorum. bu karmaşadan önce. ancak baz bandın Ipad olarak değiştirilmesi ile yapıldığını hatırlıyorum.

Sıkıştım, telefonumu nasıl kurtaracağımı bilmiyorum. Endişeli.

Yanıtlar:


3

Öncelikle, 3GS öncesi bir telefonda Tüm İçeriği ve Ayarları Sil slooooooooooooooow. Aslında, olurken, ekranda yalnızca Apple logosu görünür. (Hala çalışıyor olabilir) HT2110'dan :

Bu işlem iPhone veya iPod touch'ınızın depolama kapasitesine bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu süre zarfında, cihaz Apple logosunu ve bir ilerleme çubuğunu görüntüler.

İkincisi, bir iPhone'u geri yüklerken bir hata mesajınız olduğunda, TS1275 en iyi arkadaşınızdır.

Hata 1015: Bu hata, iPhone, iPad veya iPod touch'ın yazılımını düşürme girişimlerinden kaynaklanıyor. Bu, eski bir .ipsw dosyasını kullanarak geri yüklemeye çalıştığınızda ortaya çıkabilir. Önceki bir sürüme düşürme desteklenmez. Bu sorunu çözmek için, Apple'ın sunduğu en son iPhone, iPad veya iPod touch yazılımıyla geri yüklemeyi deneyin.

Daha yeni bir sürüme geri yüklemek istediğiniz gibi görünüyor, en kötü durum, donanımınızı Dev Team Blog'dan destekleyen en yeni yazılımla en yeni jailbreak talimatlarını almanızdır .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.