Tüm uygulamalardan çıkmaya zorlamak için herhangi bir klavye kısayolu var mı?


2

Tüm uygulamalarımı bırakmaya zorlamak için herhangi bir elma Klavye Kısayolu var mı?

Gerçekten buna ihtiyacım var çünkü eski bir MacBook Air'im var ve 14'ten fazla uygulama koyarsam donuyor. Apple KeyBoard kullanarak tüm uygulamalardan çıkmayı zorlayacak herhangi bir KeyBoard kısayolu olup olmadığını sormak istiyorum.

Yanıtlar:


2

Bir komut dosyasıyla yapabilirsin ... veya CMD + Tab tuşlarına basıp CMD tuşunu tekrar tekrar basılı tutabilirsin. Uygulamalarınız arasında geçiş yapacak ve bunları hızla birer birer bırakacaktır.


Sorun değil! Hakkında bilmek kullanışlı bir numaradır!
James Manes

1

Tür, ancak bazı fare tıklamaları gerektirecektir.

CMD+Alt+Esc

Bu, "Zorla Çıkma Uygulamalarını Zorla" penceresini açar. Son öğeyi, tümü vurgulanacak şekilde Shift tuşunu basılı tutup tıklatın ve ardından "Zorla Çıkmaya Zorla" tuşuna basın. Tekrar "Zorla Çık" tuşuna basarak onaylamanızı ister.

Tek bir kısayolla bunu yapmanın başka yolları da olabilir ama Mac'inize bir komut dosyası veya uygulama gibi bir şeyler eklemenizi gerektirebilir. Örneğin, her şeyden çıkmak için bir Automater uygulaması yazabilir ve ardından uygulamayı başlatmak için sistem tercihlerinde bir kısayol oluşturabilirsiniz. Özel programlar veya komut dosyaları ile değiştirilmemiş herhangi bir Mac'te bunun nasıl yapılacağını sorduğunuzu farz ediyorum. İstediğiniz buysa, bunu yapmak için bir komut dosyası yazmak için yeni bir soru sorun.


1
Getirdikten sonra Çıkma Uygulamaları Penceresini Zorla sen kutu ile öğeler arasında dolaşın yukarı ve Aşağı oklar ve isabet Girmek onları bırakmak için zorlamak. Birden fazla öğe seçmek için vardiya yaparken Yukarı aşağı ve sonra zorla bırak herşey Seçilen uygulamaların isabetlerine göre Girmek .
Thecafremo

1

Bu, zorla çıkma penceresine, Dock'a ve uygulama değiştiriciye dahil edilen uygulamaları sonlandırır:

kill $(osascript -e 'tell app "System Events" to unix id of processes where background only is false'|tr -d ,)


0

Command + Option + Esc tuşlarına aynı anda basın. Sonra bir pencere açılacaktır. Kapatmak istediğiniz uygulamayı seçin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.