MBP'den AppleTV'ye iPlayer Akışı


3

2009 MacBook Pro'mdan bir Apple TV alıp BBC iPlayer'ı izlemeyi düşünüyorum. Yani:

  1. Mümkün mü?

  2. ATV içeriğindeki kalite nedir? Sürekli olarak mı arızalanıyor mu yoksa tampon mu yoksa TV izlemeye benziyor mu?

  3. Benim düşündüğüm bir diğer çözüm ise MacBook Pro'yu ATV'siz TV'ye bağlamak ama bir HDMI (?) Kablosu kullanmak. Bu kaliteli olacak mı? Uygulanabilir bir seçenek mi? Airplay'den daha mı kötü?


İspanya'da BBC iPlayer'dan HD TV kalitesinde akışı nasıl elde ediyorsunuz?
Ruskes

Bu bir vekil ama HD olduğunu sanmıyorum. Mac'imde Tv değil sadece kullandım.
alkaemia

Asıl sorunuz İspanya’yı düzenlemişti, ancak önce kaynak kalitenizi test etmenizi şiddetle tavsiye ederim (alıcı son kalite için çok fazla zaman ve para harcamadan önce, BBC iPlayer’la bağlantı kurmanız gerekir.) - Tamponlama süreleri çok iyi
değil.Proxy

Neden düzenlendiğinden emin değilim. Yine de Apple TV ile gidebilirim, hatta eksik kanalların yerine geçecek bir şey olmasa bile. Yardımınız için teşekkürler!
alkaemia

Yanıtlar:


1
  1. 2012'deki bir makaleye dayanarak , bunu kolayca AirPlay ile yapmak mümkün olmalıdır.

  2. İnternet bağlantınızın kalitesine göre tamponlama kalitesi 720P veya 1080P olacaktır. Bağlantınız hızlıysa, akışınızla başa çıkabildiğiniz sürece hiçbir sorun yaşamayacaksınız;)

  3. Evet bunu da yapabilirsiniz, kablo Apple TV'yi kullanmayan doğrudan bir bağlantıdır. Bir Apple TV almak zorunda olmadığınızdan daha ucuzdur. Ancak, Apple TV ile daha fazlasını yapabilirsiniz; örneğin, önceden seçilmiş bir tarzda altyazıları gösterir.


Çok teşekkürler. ATV re Kablo sorusu kalitesinden biri sanırım. İTunes'dan bir şeyler kiralıyoruz / alıyoruz, bu yüzden ATV aracılığıyla bilgisayardan ve akıştan daha kaliteli olur mu?
alkaemia

İTunes'dan yayınlanan içeriğin birkaç seçeneği vardır; doğrudan AppleTV'den doğrudan internetten akış yapabilir veya öğe Mac'inizdeki iTunes arşivinde ise, evden paylaşmayı kullanarak doğrudan buradan aktarabilir. Her iki yaklaşım da AirPlay gerektirmez. Airplay yalnızca iTunes arşivinizde yerel veya bulutta bulunmayan akışlar ve dosyalar için gerekli olacaktır. Doğrudan iTunes içeriğinin akışının doğrudan mac'unuzdan oynatmakla aynı olması olasıdır. Airplay daha düşük kalite sunabilir, kablolu kurulumunuza bağlıdır.
Şubat'ta
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.