Özetler yerine tam makaleleri indirebilecek bir RSS okuyucu uygulaması var mı?


2

Okuduğum ana bloglardan biri geçtiğimiz günlerde RSS beslemesindeki tam yayınları yayınlamaktan, "daha fazla oku" bağlantısı olan ilk birkaç cümleyi yayınlamaktan geçti. Bu, önceki hafif makale yerine tam, ağır web sayfasını yüklemek için fazladan bir dokunuş ve çok sayıda saniye gerektirdiğinden okuma sırasında beni çok yavaşlatıyor.

Yayını okurken makaleleri otomatik olarak bir blogdan otomatik olarak alabilen veya çevrimdışı bir şekilde okunabilmeleri için hepsini daha önceden saklayabilen bir uygulama var mı?

Yanıtlar:


1

Edit- Newsflow, makaleyi çevrimdışı okuma için cebe kaydetme özelliği ile tam olarak bunu yapıyor

Ayrıca bu Feedly ile basit bir ayar ile yapılabilir. 'Tam besleme' adında bir kullanıcı komut dosyası ekleyerek tampermonkey veya şık olarak ekleyebileceğiniz, Feedly içindeki tüm makaleyi genişleten şık. Bu, çevrimdışı görünüm için cebe de kaydedilebilir.


Sorguda Feedly'den bahsedilmediği anlaşılıyor. OP'nin bu uygulamayı kullanırken açıklanan sorunu yaşadığını mı düşünüyorsunuz?
Chris Mukherjee

Uygulamayı tarayıcıya "daha fazla okumak" için bırakmak zorunda kalmadan tüm beslemeyi sağlayan bir uygulama için öneri istedi. Ona sadece bunu vermek için özel bir çözüm sağladım.
Meatball

Düzenlemenizden sonra, önceki yorumuma artık gerek yok. Cevabınızı geliştirdiğiniz için teşekkür ederiz!
Chris Mukherjee

0

Readkit Mac için makalenin tamamını yoluyla alma yeteneği var Okunabilirlik . Reeder iOS için de aynı şey geçerli.


Okunabilirlik bir kerede yalnızca bir makaleyi ele alıyor gibi görünüyor, özellikle URL'sini girdiğimde ... Blogdaki tüm gönderileri önceden getirmek için otomatik bir çözüm arıyorum. (Örneğin son 30 günden itibaren)
GJ.

0

Bu bir uygulama değil, ancak kullanabildiğim için şansım yaver gitti Tam Metin RSS , çoğu RSS akışını tam metne dönüştürebilen bir sitedir. Ya kendiniz barındırabilir veya barındırılan sürümünü kullanabilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.