Mavericks'teki eksik senkronizasyon ajanı sorunu, Outlook ile senkronize edilmek üzere nasıl çözülür?


2

Mavericks'teki eksik senkronizasyon ajanı sorunu, Outlook ile senkronize edilmek üzere nasıl çözülür?

Bir kişi takvimleri veya kişileri Itunes veya Outlook ile senkronize etmeye çalışırsa, işletim sisteminin sürekli dağ aslanı kadar olan bir bölümü vardır. Görünüşe göre Mavericks birçok önemli parçayı kaçırıyor. Görünüşe göre ben bulutla senkronize etmenin cevap olacağını düşünüyorlardı. Bu, birinci dünya bölgelerinde yaşamayan insanlarla tamamen yetersizdir.

Office, Mavericks ile çalışan yerel bir kişi sağlamaz ve OS X'teki yerel iletişim ve takvim verilerini sağlamadığından, bu tedarikçinin sağladığı bir eşitsizlikten nasıl kurtuluruz?


İTunes etiketini kaldırdım ve bunu gramer için düzenlemeye çalıştım. OS X adres defterinden, Mac'te belirli bir MS Outlook sürümünün temas deposuna (ve takvimler için aynı) temas deposuna iki yönlü bir veri senkronizasyonu yapmak mı istiyorsunuz? Açıkçası MS "çözümü" Office 365 için ödeme yapmakta ve Apple "çözümü" ise iCloud'u ücretsiz kullanmaktır, ancak ağda senkronize etmek istemiyorsanız, hataya maruz kalıyorsa veya buluta ulaşmak pahalıysa ilk başta.
bmike
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.