Outlook Kimliği çok büyük - yardım!


2

Sanırım bir kaç senedir tuttuğum e-postalarım olduğu için bir 'e-posta paketi'yim. Bu, benimle birlikte görünüm takvimimi çalışma Takvimi takvimimle senkronize etmeye çalışırken ve kimlik dosyam BÜYÜK. Takvimimdeki birçok etkinlik için aynı randevunun veya doğum gününün 50-100 örneği var.

Kimlik dosyamı küçültmenin ya da mevcut olanı .old gibi bir hale getirip yeni bir dosyayla yeni bir başlangıç ​​yapmanın bir yolu var mı?


Outlook kimliğinizi neden küçültmeniz gerekiyor? Sadece tanımladığınız çoğaltma sorunu mu yoksa başka bir şey mi var?
nadyne

Yanıtlar:


0

Bu, "Microsoft Veritabanı Yardımcı Programı" kullanılarak gerçekleştirilebilir ...

  1. Tutarken MS Outlook’u açın seçenek
  2. Buna benzer bir pencere görmelisiniz: Microsoft Database Utility
  3. Yeni, boş bir kimlik oluşturmak için sol alt köşedeki "+" işaretini tıklayın New Identity
  4. Yeni kimliği oluşturduktan ve adlandırdıktan sonra, onu seçerek, dişli simgesini tıklatarak ve "Varsayılan olarak ayarla" seçeneğini belirleyerek varsayılan (Outlook başlatıldığında açılır olan) olarak ayarlayabilirsiniz. Set default identity

Şimdi, Outlook'u açarsanız boş olacaktır. E-posta hesabınızı / hesaplarınızı tıklayarak Outlook & gt; Tercihler & gt; Hesaplar ve uygun bilgiyi girerek.

Alternatif olarak, orijinal Outlook kimliğinizi çoğaltabilir ve orijinal veya yinelenen e-posta hesaplarını silerek ve "Bilgisayarımdaki" klasörlerini boşalıncaya kadar kaldırabilir ve ardından gerektiğinde hesapları ve bilgileri yeniden ekleyebilirsiniz. Yinelenen bir kimlik oluşturmak için:

  1. Finder'da ~ / Documents / Microsoft Kullanıcı Verileri / Office 2011 Kimliklerine göz atın
  2. Mevcut kimliğinizi seçin (varsayılan olarak Ana Kimlik olarak adlandırılır), üzerine sağ tıklayın ve bağlamsal menüden "Çoğalt" ı seçin
  3. Kopyalamayı tamamladıktan sonra, "Ana Kimlik Kopyalama" veya benzeri bir ikinci kimlik klasörünüz olmalıdır. Bunu Ana Kimlik Arşivi, Ana Kimlik Yedekleme vb. Olarak yeniden adlandırabilirsiniz.
  4. Artık Outlook'u güvenle açabilir ve üzerinde çalışacağınız yeni bir yazı tahtası olana kadar uygun gördüğünüz veri ve hesapları temizleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan kimliği seçmek, varsayılan olarak ayarlamak ve gerektiğinde verilere erişmek için Outlook'u açmak için cevabımın ilk yarısındaki adımları kullanabilirsiniz.

Umarım bu yardımcı olur!


1

Veritabanını / kimliği bölmeye karar vermeden önce, onu yeniden kurmayı denediniz mi?

Outlook'un hiçbir zaman bir şeyleri gerçekten silmemediğine inanıyorum, yalnızca görünümün kimlik klasörünüzde kullandığı veritabanı dosyalarının bakımını yapana kadar silinmiş olarak işaretler.

Microsoft Veritabanı Yardımcı Programını çalıştırın (spot ışığı kullanarak arayın veya Office klasöründe bulun), kimliği seçin ve yeniden oluştur düğmesine basın.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.