iCloud tercih bölmesi süresiz olarak yüklenir ve Sistem Tercihlerine erişimi engeller


3

Sistem Tercihleri'ni açtığımda, doğrudan bir eğirmeyi yükleyen, yüklediğini bildiren ve sonra pes edene kadar çalışan iCloud bölmesine açılıyor. Çevirici açıkken, uygulamadan çıkamıyorum veya bölmeyi yükleyemiyorum ya da diğer tercihlere erişemiyorum.

Bir iCloud hesabım yok ve sistemimde değişiklik yapmak için bölmeden çıkmak istiyorum. Bölmeyi veya bu davranışı devre dışı bırakmak için herhangi bir yolu var mı?


1
Bu 2 dosyayı silmeyi deneyin: / Kullanıcılar / adınız / Kütüphane / Tercihler /com.apple.systempreferences.plist ve /Users/YourUserName/Library/Preferences/com.apple.desktop.plist. Sonra yeniden
başlatın

Yanıtlar:


5

Activity Monitor'ü (/ Applications / Utilities içinde) başlatın ve "com.apple.preferences.icloud.remoteservice" adlı bir işlem arayın. Seçin, içindeki x işaretli küçük dur işaretini tıklayın ve "Çıkmaya zorla" yı seçin.


Re: Eric S. tarafından cevap, bu yaklaşım benim için çalıştı, teşekkürler! Sorunu düzeltmek için "com.apple.iCloudHelper" işlevini durdurmak zorunda kaldım.
Andrew Simper 9:14

Bir işlemi zorla bırakmak için talimatlar gördüğümde, önce normal Quit seçeneğini denemeyi severim. Bu durumda, bu işe yaramadı ve zorlamak için ihtiyacım vardı.
DA Vincent,
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.