Parola isteğimin dışına çıkabilir miyim?


2

Babam bir iPad sahibi. 1. Nümerik erişim kodunu unuttu ve cihazın şimdi "iTunes ile Bağlan" yazması için yeterince zaman aldı.

Apple, cihazınızı sık sık bir bilgisayarla eşitlediğinizi varsayar, ancak bunu yaparken hatırladığım tek zaman iOS 5'e yükselttiği zamandır. Ancak, bu bilgisayardaki iTunes, "ilk önce kod giremez" diyor.

Görünüşe göre tek çıkış yolu kurtarma modunda önyükleme yapmak ve cihazı temiz flaş yapmaktır; bu, tüm uygulamalara zaman içinde, geriye ve ileriye doğru sürekli olarak erişim kaybı anlamına gelir. (Herhangi bir yıldan beri yeni bir uygulama yükleyemedik.) Bu, sizin de bildiğiniz gibi hafızanın tükenmesi ve çoğu web sitesinde çökmesi ve yanması gibi bir Safari sürümüyle tıkanmış demektir.

Yaşasın.

Cihazı şimdi kırabilir miyim? Bu durumdan kurtulmama yardımcı olur mu?

Yanıtlar:


4

Hayır. İTunes'u kullanarak geri yüklemeniz gerekir. İPad tamamen fabrika ayarlarına sıfırlanacaktır (yani kutudan yeni çıkmış gibi). Cihazdaki kişisel verileriniz kaybolacak, ancak satın aldığınız Apple kimliğini kullanarak tüm uygulamaları ücretsiz olarak yeniden indirebilirsiniz.

Ancak, iPad 1 yalnızca iOS 5 kullandığından ve çoğu uygulama günümüzde iOS 6 gerektirdiğinden bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazıları, Apple eski iOS sürümlerini paralel olarak destekleyen bir özellik eklediğinden hala indirilebilir olabilir (bkz. Http://9to5mac.com/2013/09/17/ios-app-store-now-allows-legacy-app-downloads-to- destek eski-donanım-ve-yazılım / ). Ancak bu, Uygulama Geliştiricisine bağlı olacaktır; bu nedenle, bilgisayarınıza yedeklenmediyse bazı (muhtemelen çok sayıda) uygulamayı geri alma konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

Safari, kendi başına güncellenebilecek bir Uygulama değildir, iOS ile birlikte gelir ve sürüm, iOS sürümüne bağlıdır.


Bilginize: Bu bir bahsettiğim bir iPad 1. İOS 5 çalıştırıyor. Kelimenin tam anlamıyla bunun için App Store'dan indirilebilecek bir uygulama yok. Bu cihazda kişisel veriler yoktu; Uygulamaların olan bütün sorun.
21'de badp

Doğru, cevabımı buna göre düzenledim
Kevin Grabher

1

İPad'in kendisinde önemli bir veri bulunmuyorsa, belki de siz ve / veya babanızın parasını karşılayabilecek durumdaysanız, daha yeni bir iPad'e yükseltme yapmanız mümkündür. İPad 1 hızla yetim kalıyor ve zaman içerisinde tıpkı Apple gibi [] ve gökkuşağı Apple logosu gibi önemli bir tarihsel ikon haline geliyor.

Bu sayfada başka bir yerde açıklandığı gibi, daha önce satın alınan uygulamalara yönelik güncellemeler, satın alma kanıtı için orijinal AppleID'yi sağlamanız gereken App Store'da sunulacaktır.

Apple'ın Yeniden Kullanım ve Geri Dönüşüm Programı aracılığıyla iPad 1'de 45 $ 'lık Apple Store hediye kartıyla işlem yapabilirsiniz . Apple Store US, her çeşit ve renkteki yenilenmiş iPad'lerde de iyi fırsatlar sunuyor . Yeni öğeler tercih ederseniz, en ucuz iPad Mini 299 $ perakende.


Neden aşağı oy?
IconDaemon
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.