İPhone'unuzdaki fotoğraflarınızı toplu olarak nasıl silersiniz?


Yanıtlar:


4

Gönderen http://www.idownloadblog.com/2014/02/28/how-to-delete-photos-from-your-iphone/

İPhone'dan tüm fotoğraflar nasıl silinir

Aşağıdaki yöntem kuşkusuz, Fotoğraf Rulosunuzdaki fotoğrafları toplu olarak silmenin en hızlı ve en etkili yoludur. Aynı anda bir veya yüzlerce fotoğrafı silmeyi seçebilir ve işi daha az sürede yapmasını söyleyebilirsiniz.

1) iPhone'unuzu Mac'inize takın. Image Capture adlı uygulamayı başlatın. Bunu daha önce duymamış olabilirsiniz, ancak tüm Mac'lerde geliyor. Uygulamalar klasörünüzde bir yerde olmalıdır.

Windows kullanıcıları için not: Bunu test etmek için bir Windows makinem yok, ancak hafızam doğruysa, “Bilgisayarım” a gidip, normalde kameralar gibi görünmesi gereken iPhone'unuzu arayarak aynı şeyi başarabilirsiniz. PC’de. Bana bu konuda alıntı yapma. Umarım, bir Windows PC'ye sahip bazı yorumcular bize bu konuda daha fazla ayrıntı verebileceklerdir.

2) iPhone veya iPad'inizin sol gezinme çubuğundaki “Aygıtlar” listesinden seçildiğinden emin olun.

3) Silmek istediğiniz kadar fotoğraf seçin. Hepsini bir kaşıkla silmek istiyorsanız, tüm fotoğrafları seçmek için klavyenizdeki “Command + A” tuşlarına basın.

4) Ekranın altındaki kırmızı silme simgesine tıklayın.

5) Resimlerinizin toplu olarak kaldırılmasını durdurmak için son bir şansınız olacak. Image Capture size seçilen maddeleri kalıcı olarak silmek istediğinizden emin olup olmadığını soracaktır. Sil'e tıklayın. Tüm fotoğraflar iPhone veya iPad'inizden silinecektir.


Cevabınız için çok teşekkür ederim! Telefonumu çok daha istikrarlı hale getirdi. :)
Léo Léopold Hertz 준영
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.