İCloud ile sildikten sonra telefonuma giremiyorum


2

Kısıtlama şifremi unuttum, bu yüzden iPhone'umu iCloud'dan silmemi ve iPhone'umu yedeklememi söyleyen bazı web sitelerine ve forumlara baktım.

Bunu yaptım ama maalesef, şimdi iPhone'um kayıp modda ve iCloud'dan silindi ve telefonuma giremiyorum. Telefonuma nasıl geri dönebilir veya sıfırlayabilirim?

Yanıtlar:


1

İcloud.com/#find adresine giderek , cihazı seçip Kayıp Modu Durdur düğmesine tıklayarak cihazınızdaki Kayıp Modu'nu devre dışı bırakabilirsiniz .


1
Evet ama nasıl? Sadece telefonun kaybolduğunu ve belirli bir numarayı aramam gerektiğini söylüyor
DrunkinLama 21.03.2014

Ayrıca cihazımı bir şeyleri değiştireceğini düşünerek iCloud hesabımdan
sildim

@DrunkinLama Ah, iTunes'u kullanarak cihazınızı her zaman geri yükleyebilirsiniz. Cihazınızı kapatın, ardından ana ekran düğmesini basılı tutarken USB üzerinden iTunes'a bağlayın.
grg

1
Édit nerede? İCloud'da mı? Eğer öyleyse nerede?
DrunkinLama

Bunu yaptım ama itunes telefonuma kilitlendiğimden erişemediğim pinimi açmam gerektiğini söylüyor. Ayrıca pinimi iPhone'umdan girip çıkardım ama yine de işe yaramadı
DrunkinLama

0

Telefonunuzu geri yüklemek zorunda kalacaksınız. Restorasyon işleminin bir noktasında elma kimliğinizi ve şifrenizi isteyecektir (aktivasyon kilidi). Bunu girdikten sonra geri yüklemeyi tamamlar, ardından uygulamalarınızı ve verilerinizi bir iTunes veya iCloud yedeklemesinden geri yükleyebilirsiniz.


0

İPhone'unuzu geri yüklemek için bu kılavuzu kullanın ve ardından Apple ID e-postanızı ve şifrenizi bildiğinizden emin olun.

https://support.apple.com/en-ph/HT201252

Apple kimliğinizi veya e-posta adresinizi bilmiyorsanız www.appleid.apple.com veya www.appleid.com adresini ziyaret edin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.