iPad hiçbir şey yapmaz


2

Bu yüzden iOS 8 güncellemesini kurdum, ancak şimdi iPad'im hiçbir şey yapmıyor. Şarj olmayacak. Apple logosundan başka bir şey göstermeyecek. Yumuşak ve sert yeniden başlatma denedim. Hiçbir şey değil! Öfkeliyim!


Yerel Apple Mağazanızdan bir randevu alın.
Sherwood Botsford,

Yanıtlar:


2

Bu biraz karmaşık, ancak bir Mac veya Windows bilgisayarda iTunes kullanarak iPad'inizi geri yükleyebilmelisiniz.

Lütfen bu seçeneklerin her ikisinin de iPad'inizi fabrika ayarlarına döndüreceğini, bu nedenle bir yedeğiniz yoksa verilerinizi kaybedeceğinizi unutmayın.

Yapılacak ilk şey , iTunes'un en son sürümünün yüklü olduğundan emin olmaktır . Ardından iPad'inizi bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes'u açın.

İPad'iniz iTunes içinde görünüyorsa ...

  1. İTunes'dan iPad'inizi seçin ve Geri Yükle düğmesine tıklayın.
  2. Fabrika koşullarına geri yüklemek istediğinizi onaylamanız istenir. Bunun tamamlandığını onaylamak için Geri Yükle'yi tıklayın. İTunes, iOS'un yeni bir kopyasını indirerek cihazınıza yükleyecektir. Bu seçenek hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Ancak iTunes içinde görünmüyorsa o zaman ...

  1. İPad'inizi çıkarın ve tamamen kapatın. Bunu, ekran kararıncaya kadar cihazın üstündeki güç düğmesini basılı tutarak yapabilmeniz gerekir.
  2. Ardından, iTunes hala bilgisayarınızda açıkken, iPad'inizdeki giriş düğmesini basılı tutun ve bilgisayarınıza yeniden bağlayın. İTunes'a Bağlan ekranı görünene kadar iPad'inizdeki ana düğmeyi basılı tutun.
  3. Bu ekranı gördüğünüzde, giriş düğmesini bırakabilirsiniz ve iTunes, Kurtarma Modunda geri yüklenmesi gereken bir cihaz tespit ettiğini size söylemelidir.
  4. İTunes'dan cihazınızı seçin ve Geri Yükle düğmesine tıklayın. Yukarıdaki gibi, cihazınızı geri yüklemek istediğinizi onaylamanız istenir ve onaylarsanız, iTunes cihazınıza yeni bir iOS kopyası indirip yükleyecektir. Bu seçenek hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Bu yardımcı olur umarım.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.