İOS 8 yükseltmesinden sonra FaceTime uygulaması yok


2

İPad havasındaki ios8'e yükselttim. Ayarlar sayfasında, açılıp kapanacak FaceTime uygulaması yok. Yüz zamanını nasıl ayarlarım


Yani ayarlarınızda değil mi?
Ruskes

Neredesin? FaceTime bazı orta doğu ülkelerinde kayboluyor.
GEdgar

Yanıtlar:


2

Bu hiç duymadığım garip ve sıradışı bir şey olduğundan, tek bir çözüm öneremem, ancak sorunu denemek ve çözmek için birden fazla prosedür sunabilirim.

  1. İPad'inizi kapatın ve tekrar açın. Basit evet, ancak bu prosedürün yapabileceği gücü hafife almayın. Harikalar yaratıyor!

  2. Bu işe yaramadıysa, tüm ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin. Bu, iPad'inizin ayarlarının açılması ve gezinilmesi ile sağlanabilir General -> Reset -> Reset All Settings. Bu, herhangi bir veriyi kaybetmenize neden olmaz, ancak ayarlar uygulamasındaki herhangi bir şey, iCloud giriş, WiFi ağları, duvar kağıtları ve hatta zil sesiniz varsayılan olarak ayarlanacak şekilde varsayılan ayarlarına getirilir. Hiçbir veri kaybı olmayacak, ancak iPad ile doğru ayarları tekrar yapılandırmanız için birkaç dakika beklemeniz gerekecek.

  3. Umarım işe yaradı, çünkü bir cihazın tazelenmesi için zamanı gelmediyse. Burası yıldırım kablosu için bir bilgisayar ve bir USB almanız ve onu iTunes'a bağlamanız gereken yerdir. Bu yordam, yedeklemeden geri yüklemediğiniz sürece HER ŞEYİ cihazdan kaldırmaya zorlar. Bir şey yapmadan önce, giderek bir yedekleme oluşturduğunuzdan emin olun File -> Devices -> Back Up. Artık yedeğinizi aldığınıza göre, bu adım sizin için iki seçeneğe ayrılıyor.

    a) RestoreCihazı temizlemek için cihaz özeti sayfasındaki düğmeyi tıklayın . Kurulum bittiğinde ve iPad hala bilgisayara bağlıykenRestore From Previous Backup. Bu, uygulamalar + verileri, fotoğrafları ve diğer her şey dahil o andaki duvar kağıdınız dahil her şeyi cihaza geri yükleyecektir. STILL ayarı orada değilse. Öyleyse, tam bir geri yükleme yapmak ve onu bu şekilde tutmak için bir seçenek yoktur

    b) En iyi yol, iCloud'u etkinleştirmek ve daha önce yapmadıysanız tüm irtibatlarınızı / takvimlerinizi veya başka bir şeyi senkronize etmektir. Ayrıca, oldukça yeni bir özellik, fotoğraflarınızı sürücünüzde sakladığı iCloud Photos. Bunu fotoğraflar için ilk yedekleme satırı olarak kullanabilirsiniz, ancak isterseniz hala takılıyken bunları bilgisayardan kopyalayabilirsiniz (örneğin, bir mac kullanıyorsanız iPhoto). Tüm önemli verileriniz cihazdan başka bir yere yedeklendiğinde, bu Restoredüğmeye bir kez daha basın. Tamamlandı ve yeni bir cihaz olarak ayarlamak için adım adım öğreticiyi gözden geçirin.
    Tüm verilerinizi iCloud'da oturum açarak / uygulamalarınızı yeniden indirerek / ayarları bir kez daha değiştirerek geri yüklemeye devam edin, ancak bunlardan herhangi birini yapmadan önce, FaceTime ayarının tekrar orada olup olmadığını kontrol edin. Değilse, bir kez daha iTunes yedeklemesinden geri yükleyebilirsiniz ve bu kez destek için Apple'ı arayın.

Umarım, seçenek 1'den başka bir yere ulaşmak zorunda değildir, ama diğerleri başarısız olursa umarım sizin için çalışır. İyi şanslar! :)


0

Bende de aynı sorun var. İyileştim ama sonra kayboldum. Ayarlar sayfamda Facetime ile ilgili hiçbir şey yok. Sıfırlama denendi ve sonuç pozitifti. Bu benim için hile yaptı. Kötü bir şey tüm ayarlarımı geri yüklemek zorunda kaldı. Zaman tükeniyor..


-1

Ben de aynı problemi yaşadım.

Ayarlardaki tüm kısıtlamaları kapattım, ardından yeniden başlattım ve Facetime'ın geri döndüğünü öğrendim. Her şeyi sıfırlamadan önce denemeye değer.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.