vurgulanan karakterler için iOS 8 üçüncü taraf klavyesi?


2

iOS 8 şimdi üçüncü taraf klavyelerini destekliyor. Apple'ın varsayılan klavyesinden oldukça memnunum, ancak Fransız konuşmacısı olarak bir şey benim için sıkıntı oluyor: vurgulanan karakterlerin yazılması uzun zaman alıyor çünkü ilk önce örneğin "E" harfine dokunmanız ve sonra vurgulanmış için beklemeniz gerekiyor "é è ë ..." gibi değişkenlerin görünmesi.

Dolayısıyla benim sorum: özellikle vurgulanan karakterleri hızlıca yazmak için tasarlanmış bir üçüncü taraf klavye var mı?


1
Bence bu sadece bir zaman meselesi. Şimdiye kadar onları Kannada, Malayalam, Tamil, Telugu ve Gürcüce olarak gördüm. Biri çok yakında Fransızca, Almanca, İsveççe vb. Yapacak.
Tom Gewecke

Yanıtlar:


2

iPad'imdeki iOS 8 (iOS 7 gibi), Accented AZERTY adında bir Fransızca klavyeye sahiptir; burada é yazıp keys ve ardından tuşların alt satırındaki aksanı yazabilirsiniz. Bu, çoğu insan için e tuşunu basılı tutmaktan çok daha hızlıdır.


Teşekkürler, ihtiyacım olanın% 95'ini yapıyor. Özel bir Fransızca klavye (aksanlı), özellikle daha büyük ekranlarda (iPad veya iPhone 6) sonuçta daha iyi olabilir.
Pascal Sartoretti
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.