HealthKit verilerine web arayüzü üzerinden erişmenin bir yolu var mı?


3

Bir bilgisayarın web tarayıcısından HealthKit verilerimi okumak ve ideal olarak yazmak istiyorum. Mümkün mü? Şu ana kadar yapmam için hiçbir araç bulamadım.

Kutu dışı bir araç idealdir, ancak Google Spreadsheets veya Dropbox ile senkronize edilen komut dosyası tabanlı bir geçici çözüm de işe yarayabilir.

Yanıtlar:


1

Kullanıma hazır bir çözüm bulamadım, ancak benzer bir şey arıyorum ve bu soruyu yayınladım .

Seçenekler:

  • verileri XML dosyaları olarak dışa aktarın ve kendinize e-postayla gönderin
  • iTunes yedekleme, 3. parti yedekleme okuyucusu kullanın, sqlite3 veritabanlarını edinin

Bu ikisinden biri bir PHP / RoR / JSP / .NET vb. Web uygulamasına beslenebilir, ancak şimdiye kadar elle müdahale olmadan bunu yapmanın bir yolu yoktur.


0

Sağlık verileri çok hassas olduğu ve çok sayıda yasa tarafından korunduğu için, bir web sayfasından bir web komut dosyası tarafından rasgele erişilebilen bir web arayüzü sağlayarak kullanıcının taradığı müşterinin korunan sağlık bilgisine (PHI) kadar yüksek risk sunar.

Health Kit'e yalnızca yerel Objective C / Swift arayüzleri sağlayarak, App Store'da kullanılabilirliği önleyen app vetting işlemi ile birlikte, uygulama imzalama ve “hak kazandırma” işlemlerinin mandikuar kullanımı; Apple, kötü niyetli web aktörlerinin (kötü niyetli senaryo çocuklarının) kullanıcının Sağlık verilerini kesmek veya sosyal olarak mühendislik yapmak için uzak bir yolunun bulunmadığını garanti etmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.