Sayfalarda “gerekli index.xml eksik” ve “Bu belgeyi açmak için Sayfaların daha yeni bir sürümüne ihtiyacınız var”


3

En yeni Sayfalar 4.3 ve Yosemite 10.10'a sahibim, böylece rapor anlamsız, Sayfalar berbat oldu. Sayfa dosyası ile zip arasındaki dönüşümü test ettim ve sayfaları bir klasöre yeniden derledim ancak çalışmadı - yalnızca hatayı alıyorum: yeni Sayfalara ihtiyacınız var.

Ben-Bilgisayar-Ben-Artık-Açık-Herhangi-Sayfa-Dosya-On-Bilgisayar-Artık Sayfaları ile nasıl düzeltebilirim?

görüntü tanımını buraya girin

görüntü tanımını buraya girin

Yanıtlar:


5

Mac App Store'a gidip Sayfaların son sürümünü (5.x) yüklemeniz gerekiyor.

Şu andan itibaren, Pages'ın son sürümü 5.5.1'dir ve yalnızca App Store'dan edinilebilir.

Kutu Hakkında Sayfalar

Bunu 4.3 olan iWork '09'dan Pages kullanırken gördüm. Dosya formatı değişti ve iWork '09 yeni dosyaları doğrudan açamıyor.

İWork '09 uyumlu dosyaları Sayfa 5'teki dışa aktarabilirsiniz.


Bilgisayarımda 4.3 ve 5.5.1 iki sayfa var, eskisini nasıl kaldırabilirim? Mac Store OSX'den aldım. Her nasılsa sürümleri altüst ediyor: nedense Mac Mağazası'ndan açılmadıkça her zaman 4.3'ü kullanıyor, garip!
hhh

1
@ hhh Bilgisayarımdakiler, Applications / iWork '09 içinde ve eski uygulamaların tüm klasörünü kaldırdım.
Geoff Hutchison

Yorum nedeniyle kabul edildi, şimdi Sayfalar en yeni Sayfaları açar - nedense eski Sayfalar programını her zaman açtı.
hhh

1
LaunchSystems, Mac OS X'in hangi uygulamanın açılacağını belirleyen kısmı bazen çok garip. Şimdi senin için işe yaradığı için sevindim. :-)
Geoff Hutchison

1

Apple'ın NO çözümüyle (bulabildiğim) bu gülünç mesajın sonu gelmediği için, nihayet tökezlediğim şey buydu.

Yeni bir "yeniden başlatma" işleminden sonra bazı belgeleri açamadım. Her zaman "xml" mesajını aldın.

Her türlü şeyi denedim. Yosemite güncellendi - çalıştırmak olmaz. Sayfaları 5’e güncellemek TRIED, x (daha önce 4.x vardı) - zar yok. Sonra Yosemite nihayet güncellendi. Sayfalar? "Kurma" mesajını aldım ama bu ASLA sona ermedi.

Daha fazla sıkıntıdan sonra, nihayet "başlangıç: ŞİFRE korumalı olan listemdeki özel bir belgeyi buldum. Her ne sebeple olursa olsun, yeniden başlatıldığında parola korumalı dosya gelmedi.

Böylece, sayfa listemde BU dokümanı bulmak üzerine tıkladım ve şifre kutusu belirdi. Şifreyi girdim ve doküman belirdi. Bir kere yaptım, daha önce "xml" mesajı alan diğer dokümanlar da göründü. Ve son olarak, hepsinden sonra yüklü olan Sayfa 5.x'i DO'DUĞUMU gördüm (Yalnızca Sayfalar 4.x daha önce gösteriliyordu.

Not - yaklaşık bir hafta veya 10 gün boyunca MAC'imde bir şey (otomatik güncelleme?) Değişti. "Sayfalar" deyince (dock'ta) Chrome tarayıcım arka planda kalmak yerine sağa doğru kayar. Benim menü çubuğumda "üstte kaldı önce nerede" gizler. Bunlar için "düzeltmeler" bulamıyorum.


1

İlginç gözlem: Birkaç sayıdaki belgeyi açmaya çalıştığımda "Dosya açılamadı / gerekli index.xml dosyası eksik" iletişim kutusunu görüyorum. Aynı zamanda, App Store Xcode güncellemelerini indiriyordu; ancak indirme işlemi durdu. Ağ bağlantısını kestim ve indirme işlemini durdurdum. Ondan sonra, numaraları kullanarak belgeleri başarıyla açmayı başardım ...


1

Bugün, Numbers belgelerini açmaya çalıştım ve bilinen hiçbir neden olmadan, gerekli "index.xml dosyası eksik olduğu için belgelerin geçersiz olduğu mesajını aldım. Bir saatlik panik ve bilgi gerektirmeyen düğmeye bastıktan sonra MacBook Pro'mu kapattım tamamen aşağı, 10 dakika kadar dinlenmeye bırakın.

Başladıktan sonra sorun kayboldu ve tüm numaralar hata mesajı olmadan açıldı. Ne veya neden olduğu hakkında hiçbir fikrin yok mu?

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.