mac üzerinde geliştirilen bir uygulamayı “bulutta” ios cihazınıza yükleyebilir misiniz?


2

Mac olmayan bir dizüstü bilgisayar ile iPhone geliştirmek için hala mümkün olup olmadığını merak ediyorum. Varsayalım ki bir tür "Bulutta Mac" çözümü satın aldım (bunlar var), iCloud / Geliştirici hesabım üzerinden bu "uzak Mac" üzerindeki iOS aygıtlarım üzerinde geliştirdiğim uygulamaları Xcode'dan indirebilir miyim veya fiziksel erişime ihtiyacım var mı? Mac (usb kablosu) yapmak için?

Bu Cevap Uzak bir Mac'ten yerel cihazlara uygulama yüklemek mümkün olmadığını gösteriyor gibi görünüyor, ancak emin değil.

EDIT: Aslında, aynı zamanda hata ayıklamak mümkün gibi görünüyor, aşağıdaki cevabımı bakın.

Yanıtlar:


4

Evet, ücretli bir geliştirici hesabınız varsa, aygıta uzaktan yüklenebilecek imzalı IPA'lar oluşturabilir veya TestFlight'ı kullanabilirsiniz. Ücretli bir geliştirici hesabınız yoksa ancak cihazınız hapisten kırıldıysa, imzasız IPA'ları yükleyebilirsiniz. Bunun uzaktan yapılamayan hata ayıklama içermediğini unutmayın.


0

Aslında, bu yazılım sanki yerel bir mac veya mac olmayan bir bilgisayar ile evde tuttuğunuz bir mac veya bir "bulutta mac" arasında bir ios cihazıyla bir usb bağlantısını paylaşmanıza izin veriyor. Bu kombinasyona uzaktan bir giriş ekleyin ve ios için sizinle fiziksel bir mac olmadan da gelişebildiğiniz anlaşılıyor.

"USB Ağ Geçidi ile iPhone'unuzu USB üzerinden Windows / Mac iş istasyonunuza bağlayabilir ve bu USB bağlantısını diğer bilgisayarlarla paylaşabilirsiniz."

Buluttaki bazı mac gibi diğer bilgisayar.

http://www.net-usb.com/iphone-app-development/

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.