Süreklilik aramalar için sesi doğru yönlendirmiyor


2

Yeni Mac / iPhone combo'umu yeni kurdum ve düzgün çalışması için süreklilik yoluyla telefon görüşmesi yapma konusunda sorun yaşıyorum.

Mac'ten gelen telefon aramalarını hem başlatıp hem de cevaplayabilirim ve durum açılır penceresinin doğru gösterilmesi ve aramayı kontrol etmeme izin vermesi. Ancak, çağrı bağlandığında (gelen veya giden) ses yalnızca iPhone'dan çıkar. Bu, bilgisayarın dahili mikrofonunu / hoparlörlerini veya takılı Bluetooth kulaklığımı kullanmaya çalışmamdan bağımsız olarak gerçekleşir.

Bir yerde bir ayarı kaçırdığımdan şüpheleniyorum ama bakmaya nereden başlayacağımı bilemiyorum.

Yanıtlar:


1

FWIW - Ayarlarım varsa & gt; Genel & gt; Erişilebilirlik & gt; Ses Yönlendirmesini Arayın & gt; Hoparlörü ayarla (telefon görüşmesi yapmak için 'Hey Siri' özelliğini kullanırken hoş; hoparlör telefonuna varsayılan olarak otomatik ayarlamak için) Telefonum ve süreklilik çöküyor Bu yüzden "Otomatik" olarak ayarlanmasına ihtiyacım var ve iyi çalışıyor. Bunu çözmem sonsuza dek sürdü.

Bunun sizin sorununuz için geçerli olup olmadığından emin değil, ancak size veya birisine yardımcı olabileceğini umuyoruz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.