Web Kamerasını Uzaktan Güvenlik Kamerası Olarak Kullanma


2

gördüm ürünler Bir iPhone uygulamasıyla evinizde bir güvenlik kamerasını uzaktan izlemenizi sağlar.

Ama daha ucuz bir çözüm inşa edip edemeyeceğimi merak ediyordum. MacBook'umdaki yerleşik web kameramı uzak bir güvenlik kamerası olarak kullanmak istiyorum (gerçekten, biz evde iken köpeğimizi kontrol edebilmek, ikincil bir endişe olmak için güvenlik istiyorum) ve yapabilmek istiyorum. iPhone'umda ve potansiyel olarak çalışma bilgisayarımda da görüntülemek için. Yine de, sadece iPhone için çalışıyor olsaydı, bu yeterli olurdu.

Şu anda bunu yapacak herhangi bir yazılım / uygulama var mı?

Yanıtlar:


2

Elbette, yerleşik kamera da dahil olmak üzere bir Mac'e bağlı herhangi bir kameradan gelen beslemeyi uzaktan izlemenizi sağlayan birçok uygulama vardır: EvoCam , RemoteSight , SecuritySpy veya komut satırı araçlarıyla kullanışınız varsa, iSightCapture .

Bu ürünlerin çoğu besleyiciyi kameradan bir web sunucusuna aktararak iPhone veya çalışma bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.


1
OnCue da var, www.theoncueapp.com
jakev

@jakev Ben freebie öğüt verecek iSentry ama bu onCue gerçekten bağlamayı unuttun şimdiye kadar en iyisi! Hatta ücretsiz çalışıyor (Sanırım). Kaydı devam ettirmek için "ok" tuşuna basmanız gereken bir mesaj olması dışında ... Buna değer olduğunu düşündüğüm 30 doları hızlıca ilerlediğim için çok fazla rahatsız etmedim.
cregox
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.