Apple tarafından iPod touch 1. gen geri çağırma programı var mı?


2

1. nesil bir iPod touch'ım var ve satmak üzereydi ama biri bana Apple ile temasa geçmem gerektiğini söyledi çünkü görünüşe göre onları hatırlıyorlardı ve bir iPod touch 5. nesil alabiliyordum. Bu doğru mu ve eğer öyleyse bunu nasıl yapabilirim?

Yanıtlar:


1

1st Gen iPod touch için takas veya onarım yoktur. Belki de birileri 1. gen nano ile olan değişimi dokunuşla karıştırdı.

Apple değişim ve genişletilmiş servis planlarının tam listesini burada bulabilirsiniz:

Geri çağırma, ABD’de ve diğer birçok ülkede belirli şeyler anlamına gelir ve resmi reklamlar görürsünüz, muhtemelen Apple’ın ana sayfasında www.apple.com’un bir notu, ayrıca bir ürün geri çağrılırsa e-posta ve / veya doğrudan posta posta alırsınız. İPod touch bu kelimenin normal anlamıyla hatırlanmadı.


2
@bmike Yanlış anlıyorsam beni affedin, ama soru ilk nesil iPod touch hakkında konuşuyor ve iPod nano'yu mu tartışıyorsunuz?
grg

Benim iPod ilk nesil dokunmatik satmak üzereyken ve bir arkadaşım onlar hatırlatarak ve ben iPod nano sayesinde bahsetmiyorum daha yeni bir sürümü ile değiştiriyorsanız bana söylediği gibi çok karıştı
Jodie

@jodie ve George İkiniz de haklısınız - düzenlemem bunu daha da kötüleştirdi. Şimdi düzelteceğim. Özür dilerim.
bmike

@bmike Sorun değil, şapkam var!
grg

1
@ grgarside Mullet veya hairboat? Şimdi kıskanç biriyim ve bir yerde aşağı oy almak için kime kızmam gerektiğini merak ediyorum. :-)
bmike
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.