Apple web sitesinden VS Apple Store'dan satın almak farklı mıdır?


2

Yeni Apple MacBook Pro 15 '' ürününü satın almak istiyorum. Ben " kişisel" bir sürümü (500 GB SSD / 16 GB ram) olsa da "temel" olan bir sürüm istedim .

Sorum şu: Apple Store her türlü kombinasyona sahip mi, bu nedenle web sitesinden veya fiziksel mağazadan satın alma aynı mı, yoksa Apple Store yalnızca "temel" / varsayılan yapılandırmalara sahip ve daha fazlasını istiyorsanız (örneğin, 500 GB). SSD vs 128 varsayılan bir) çevrimiçi satın almak zorunda mısın?


Satın alabileceğiniz tek bir yer var, Apple mağazası. Bana satın alabileceğiniz Apple web sitesini gösterin!
Ruskes

Yanıtlar:


1

Diyelim ki web üzerinden satın alma ile mağaza arasında bir fark var. Web üzerinden satın alma sisteminizi gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırmanıza izin verir, bunu bir Retina ekran Mac Book Pro 13 satın alırken yaptım. Bunun dışında hiçbir fark yok: yine de servise gidebilirsiniz vs. yardım eder.


0

Hayır, farklı değil.

Apple Store'da özelleştirebilirsiniz:

Senin durumunda olduğu gibi gelecek

15 inç MacBook Pro'nuzu Retina ekranla yapılandırın

2.5GHz Quad-core Intel Core i7, Turbo Boost up to 3.7GHz
16GB 1600MHz DDR3L SDRAM
512GB PCIe-based Flash Storage
Intel Iris Pro Graphics and NVIDIA GeForce GT 750M with 2GB of GDDR5 memory
Backlit Keyboard (English) & User's Guide

Üzgünüm, ama cevabını alamadım. Fiziksel bir mağazaya gidip, "500 GB, 16 GB Ram, vb. İle bir MBP 15 '' istiyorum, vb." sadece "standart" macbook pro'yu satın alıyor musunuz?
Con7e,

Üzgünüz, bazı yanlış anlaşılmalarımız oldu. Apple Store on line bir. İçinde yürüdüğün kişi Apple Shop :) Eminim Apple mağazası, stoklarında olmasa bile, ihtiyacınız olanı alabilir. İstediğiniz bilgisayar, özel olarak sipariş etmek zorunda kalacakları özel değildir.
Ruskes
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.