Ses dosyalarını onedrive'dan iphone'a alın


1

İPhone'umda dinlemek istediğim onedrive'daki bir klasörde çok sayıda ses dosyası var. Onedrive uygulamasını kurdum, tek tek dosyaları dinlemenin bir yolunu görebiliyorum, ancak yapmak istediğim şey hepsini telefona aktarmak, böylece onları bir çalma listesi olarak dinleyebiliyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

iphone  ios  import 

Onları içine almak ister misin iTunes (yalnızca Mac / PC'nizde bulunur) veya iOS Müzik uygulaması (hangi iPhone'da müzik çalar)? İkincisi, ne yazık ki, mümkün değildir.
nohillside

1
Onları iphone'da itunes üzerinde istiyorum. Onedrive uygulamasında onları görebiliyorum ve oradan aynı anda oynayabiliyorum, ancak itunes'a girmenin ya da bir çalma listesi oluşturmanın bir yolu yok gibi görünüyor. Gerçekten istediğim bir çalma listesi yapmak ama onedrive'ın buna izin vermesini beklemiyorum.

İPhone'daki tek iTunes iTunes Mağazası Müzik çalmak için değil, müzik dinlemek ve satın almak için kullanılan bir uygulama.
nohillside

oh ... amazon müzik uygulamasını düşünmeliyim, çünkü itunes'da müzik satın almama izin veriyor, amazondan gelen şeyler

Yanıtlar:


1

İndir Microsoft Groove iTunes Store'dan.

Groove, sevdiğiniz tüm müzik parçalarını, istediğiniz şekilde getirir.

onedrive
• MP3'lerinizi OneDrive'a ekleyin ve nereye giderseniz gidin çalın
• Şebeke dışındayken bile favorilerinizin keyfini çıkarmak için OneDrive'dan şarkı listelerini, albümleri ve şarkıları indirin
• Neyin mevcut olduğunu bir bakışta görün (çevrimiçi, çevrimdışı, her ikisi de)

Müzik Geçişi
• Doğrudan iPhone'unuzdan yeni şarkıları, albümleri ve sanatçıları keşfedin
• Gezegendeki en büyük müzik kataloglarından birinden reklamsız müzik çalın
• Groove müzik koleksiyonunuza şarkı, albüm ve çalma listeleri ekleyin ve bunlara telefonunuz, Xbox, PC, tablet ve web'den erişin
• En sevdiğiniz sanatçılara göre radyo istasyonlarını dinleyin


1

Bunu yapabilirsiniz. PC'nizde One Drive'ı kullanmanız ve ayrıca iTunes'u PC'nize yüklemeniz gerekir. Ardından şarkıları One Drine'dan iTunes'a aktarın. Ardından iTunes çalma listenizi iOS cihazınızla senkronize edin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.