İşletim Sistemi öncesi güncelleme Time Machine'den nasıl geri yüklenir?


2

Asla Time Machine ile restore edilmedim, nasıl çalıştığından emin değilim.

Makinem, bir Yosemite Beta sürümüne güncelleme ve nvidia sürücüleri yükleme işleminden sonra bozuldu.

Birkaç gün içinde nasıl geri dönerim?

Ben SADECE Ben sadece geri Can, vb sistem / sürücüleri DEĞİL benim Kullanıcı klasörünü geri yüklemek istediğiniz /System, /Libraryve /Applications?

Yanıtlar:


1

Belirli bir dosya veya klasör arıyorsanız, Time Machine yedekleri için kullandığınız harici sürücüyü bağlayarak veya Time Capsule'ünüze bağlanabildiğinizden emin olarak başlayın. Ekranınızın üst kısmındaki menü çubuğundaki Time Machine öğesine tıklayın (saatin tersi yönünde ok oku olan bir saat gibi görünür) ve Time Machine Girin seçeneğini seçin. Burada, kaydettiğiniz tüm yedeklemeler kronolojik sırada görünecektir. Yedekleriniz arasında gezinmek ve belirli öğeleri veya klasörleri aramak için sağ taraftaki görsel zaman çizelgesini kullanın.

İstediğiniz dosya veya klasörü seçin ve Geri Yükle düğmesine basın. Dosya (lar) / klasörler otomatik olarak masaüstünüze veya dosyanın orijinal klasörüne kopyalanacaktır. Bu, aktarımın boyutuna bağlı olarak biraz zaman alabilir.


Bu sorumu cevaplamıyor. TM'yi sadece sistemi geri yüklemek için nasıl kullanırım? Ne diyorsun ama / System klasörüyle mi?
Dan

Zaman makinesi uygulamasında, yeniden yüklemek istediğiniz klasörleri seçebilirsiniz. İsterseniz /System, bu klasöre gidin ve geri yükle düğmesine basın.
jherran

Ve bu sistem güncellememe geri dönecek mi? İhtiyacım olan tek klasör bu mu? Herhangi bir gizli klasör / usr, / var veya her neyse? Peki ya / Kütüphane?
Dan

Sanmıyorum Tam bir geri yükleme yapmanızı öneririm. Aksi takdirde, sonuçlar tahmin edilemez olabilir.
jherran

Tam geri yükleme anlamı, kurtarma işlemine yeniden başlayıp oradan geri yüklemek mi? Bu, yedeklenmemiş kök dizinlerimi koruyacak mı?
Dan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.