Kullanıcı girişini devre dışı bırak MacBook Pro Yosemite 10.10.2


2

Bir sorum var. Mac'ta oturum açmayı os yosemite ile nasıl devre dışı bırakabilirim 10.10.2 Dizüstü bilgisayarda her başlamak istediğimde şifremi ve giriş bilgilerimi girmem gerekiyor. Bunu devre dışı bırakmak istiyorum. Güvenlikten devre dışı bırakmaya çalıştım. Gizlilik bölümü veya kullanıcılar ve gruplar ancak başarısızlık .... biri bana yardım edebilir mi


Merhaba ! Bir problemim var. Giriş psw'yi devre dışı bırakmak istiyorum ancak yapamıyorum. Dosya kasasını kontrol ettim ve dosyaladım ve etkin, bir farkla pas geçtim ve hala OTOMATİK GİRİŞ devre dışı bırakıldı ... ve ON'a taşınamıyorum. Lütfen yardıma ihtiyacım var.
Goga Alexandru Andrei

Yanıtlar:


3

Otomatik Giriş'i etkinleştirebilirsiniz. Sistem Tercihleri ​​& gt; Kullanıcılar ve amp; Gruplar & gt; Giriş Seçenekleri & gt; Otomatik giriş .

Otomatik giriş işlevi devre dışı bırakılmışsa, buna göre WP Gurusu gönderilecek kontrol edilecek iki şey var:

  • FileVault etkin değil. Öyleyse, Otomatik giriş özelliğini kullanamazsınız. Giriş Sistem Tercihleri ​​& gt; Güvenlik ve Gizlilik & gt; Dosya kasası
  • Mac hesabınız için iCloud şifrenizi kullanmıyorsunuz. Öyleyse, ayrı bir şifre ile değiştirin ve Otomatik giriş özelliğini kullanabilmelisiniz.

Merhaba ! Bir problemim var. Giriş psw'yi devre dışı bırakmak istiyorum ancak yapamıyorum. Dosya kasasını kontrol ettim ve dosyaladım ve etkin, bir farkla pas geçtim ve hala OTOMATİK GİRİŞ devre dışı bırakıldı ... ve ON'a taşınamıyorum. Lütfen yardıma ihtiyacım var.
Goga Alexandru Andrei

0

Teşekkür ederim ..... "Sistem Tercihlerinde & gt; Kullanıcılar ve Gruplar & gt; Giriş Seçenekleri & gt; Otomatik giriş seçeneğinde Otomatik Giriş özelliğini etkinleştirebilirsiniz."

Biraz daha, kilidi açmanız ve Kullanıcı adınıza tıklamanız gerekir. Bir şifre talep edecek. Yaz ve yeniden kilitle


0

Bir şifre istemiyorsanız, ana hesabınıza girdiğinde, şifrenizi girin ve sizden yeni bir şifre girmenizi istediğinde, boş bırakın. "Bu hesap için bir şifre girmediniz" diyecektir. "Tamam" a tıklayın.


0

El Capitan’a güncellendiğimden beri, kullanıcı hesabıma otomatik olarak giriş yapamıyorum (şifre vermeden demek istiyorum). Herkes, otomatik oturum açma düğmesinin işaretini kaldırmayı söylüyor. Apple -> System Preferences -> Users & Group -> Option Bölüm. Ancak otomatik oturum açma düğmesi gri renkte gölgelidir, bu nedenle işaretini kaldıramıyorum (evet, asma kilit açtıktan sonra bile).

İşte bu onay kutusunun nasıl etkinleştirileceği.

  1. İçinde Apple Menu -> System Preferences -> Users & Group bölümünde, otomatik olarak oturum açmak istediğim hesabın yönetici olması gerekiyor. Bir keresinde kullanıcıma şifremi değiştirmek için tıkladım. İCloud şifremi veya yerel şifremi değiştirmek isteyip istemediğim soruldu. İCloud şifrenizi değiştirin.

  2. Apple Menu -> System Preferences -> Security -> FireVault, FileVault'un devre dışı bırakıldığından emin olun (değilse, öyleyse yapın ve birkaç saat sürer).

  3. After FireVault is disabled, goto Apple Menu -> System Preferences -> Security -> General bölümünde, alt asma kilit kilidini açın ve şimdi görünen bir "otomatik girişi devre dışı bırakmanız" gerekir. Bunu yapmanıza engel olduğu için işaretini kaldırın.

  4. Apple Menu -> System Preferences -> Users & Group -> Options, otomatik oturum açma düğmesi artık "devre dışı / devre dışı" yerine kullanıcınıza sahip olmalıdır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.