İPhone için bir FM radyo uygulaması var mı?


2

Bir iPhone almayı planlıyorum, ancak eksik olan tek şey FM radyo.

İPhone'da FM radyo dinlemenin bir yolu var mı?


Vist appadvice.com/appguides/show/am-fm-radios FM radyoyu alıcaksınız iPhone'da uygulamaların listesi için
Graeme Hutchison

Evet, herkes radyo uygulamasını kullanıyor gibi görünüyor , ancak fm radyonun ücretsiz olduğu bir uygulamada indirmek için ödemek zorunda olduğunuz nokta değil. Ayrıca dinlediğim fm istasyonunun rastgele program haberlerini / müziklerini de seviyorum. Bazen kendi çalma listelerimi oluşturmak istemiyorum. Bu radyosunun noktası biraz rasgele girdi.

Yanıtlar:


4

Bu soruya açık bir cevap yok. İPod Nano'da bir FM radyo var, ancak iPhone'dan dışarıda bırakmak açıkça bir tasarım kararı. Yonga tedarikçileriyle ilgili sorunlar olabilirdi, ancak Apple'ın cihazda bir FM radyo almak istediğinden şüpheleniyorum, bu sorunların üstesinden gelinebilirdi.

Apple’ın, iTunes Store üzerinden sıfır toplamlı bir oyun olarak sattığı veya kiraladığı malzemeye karşı FM radyoyu görme olasılığı biraz daha yüksek. Birincisinin daha fazlasını tüketmek, ikincisinin satın alınma ihtimalini biraz daha az olası kılar.

Ünlü Apple odak grupları ve pazar araştırması için küçümseme göz önüne alındığında, muhtemelen bir iPhone tasarım toplantısında birinin "Hey, FM radyo dinleyen var" dedi. ve cevap alamadım, bu nedenle


1

Sorunuzun bir yayın FM radyo uygulaması için olduğunu biliyorum, ancak neden radyo içeriğinizi akış yoluyla alamıyorsunuz? Hem iPhone hem de iPad'de radyo içeriği akışı için üç mükemmel uygulama kullanıyorum:

Müzik için Pandora: http://itunes.apple.com/us/app/pandora-radio/id284035177?mt=8

NPR ve diğer konuşmalar için TuneIn radyosu: http://itunes.apple.com/us/app/tunein-radio-pro/id319295332?mt=8

NPR haberlerini NPR haber uygulaması aracılığıyla da yayınlayabilirsiniz: http://itunes.apple.com/us/app/npr-news/id324906251?mt=8


-1

Hayır, iPhone ile çalışmak üzere tasarlanmış bir tuner olmadığı için, bunun nedeni, telefondaki gsm radyonun fm alıcısını engellemesidir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.