OSX’de birden fazla imleci nasıl edinebilirim?


1

Sublime Text 3 editörünü kullanmaktan keyif alıyorum, özellikle de birçok imleç özelliğini.

Finder veya Outlook gibi diğer OS X uygulamalarında çoklu imleç işlevlerine ihtiyaç duyduğumu kendimi sürekli buluyorum. Bunun mümkün olup olmadığını ve bunun nasıl yapılacağını bilen var mı?


1
Bu, bir son kullanıcı tarafından eklenebilecek bir şey değildir, her programın geliştiricisi tarafından eklenmelidir.
tubedogg

Yanıtlar:


2

Birden fazla imleç, varsayılan olarak Mac OS X tarafından desteklenen bir özellik değildir. Bazı uygulamalar buna sahiptir ve sistemin geri kalanında istiyorsanız, üçüncü bir parça eklentisi bulmanız gerekir.

Bir eklenti ile bile bu işi yapmak zor olacağını düşünüyorum. Ancak henüz yapmadıysanız, Google’a bir tane bulmayı denemenizi tavsiye ederim.

Süper Kullanıcı'da benzer bir tartışmanın bağlantısı: bağlantı


0

Teorik olarak işletim sistemine saldırıya uğramış olsa da, üçüncü parti uygulamaların çoğu işe yaramaz. ST3’te ihtiyacınız olan şeyleri düzenlemeniz gerekebilir veya gayret ve Outlook gibi diğer uygulamaların dosyaları içe aktarabildiğini görmek zorunda.

Alternatif olarak, posta aracı gibi araçların terminal sürümlerini de arayabilirsiniz. alp veya emacs Böylece klavyeyi kontrol eden bir işaretçi / fare / izleme dörtgeni çok daha fazla güveniyor.


0

Aslında bunu yapan bir uygulama var: Multiscreen Multimouse

Birden çok ekrana sahip olmak ve aralarında daha az "seyahat süresi" olması için çok faydalı buluyorum.


Farklı sormaya hoş geldiniz! Lütfen sadece link vermeyin. Soruyu neden cevapladığının yanı sıra neden en iyi cevap olduğunu açıklayan cevaplar arıyoruz. Bağlantılar zaman içinde değişebilir ve ardından soru-cevap içeriğini kaybederiz. Görmek Nasıl cevap neyin iyi bir cevap oluşturduğuna dair bilgi için. - Yorumdan -
fsb
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.