Şirket telefonunu kullanmakla suçlanırken, kişisel bir iPad kullanıldı


0

Patronum yarın beni işten çıkaracak çünkü şirket minibüsünü sürerken şirket telefonumu kullandığımı söylüyor. Telefonumu kesinlikle kullanmadım. Bazen FaceTime'ı kız arkadaşıma iPad'imde seslendirebilirim (farklı bir SIM karta sahip ve şirket iPad'i değil). Ve beni arayabilir ama telefonuma çalıyor olsa bile iPad'ime de çalıyor. Bu nasıl olur?


Sendika temsilcinizle ya da bir avukatla 0 konuşmanız gerekiyor, sadece bir telefonu kullanmak bütün mesele gibi görünmüyor
Mark

Yanıtlar:


6

Facetime, e-posta adresinizi bu cihazdaki Facetime.app için kaydettiğiniz tüm cihazlarda çalacaktır.

Burada, nasıl çalıştığı ve bir cihazda bir e-posta adresinin nasıl kaydedileceği, etkinleştirileceği ve devre dışı bırakılacağına ilişkin bazı ayrıntılara giren imore.com'da bir açıklama bulunmaktadır .

FaceTime için telefon numaraları ve e-posta adresi nasıl etkinleştirilir veya devre dışı bırakılır

İPad'inizin veya iPod touch'ınızın iPhone telefon numaranıza gönderilen FaceTime çağrılarını almasını istemiyorsanız veya çalışma iPhone veya Mac'inizin kişisel e-posta adresinize gönderilen FaceTime çağrılarını almasını istemiyorsanız, kolayca devre dışı bırakabilirsiniz - veya etkinleştir - Bir cihaz başına ve adres / numara bazında.

1, iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın Ana ekranından Ayarlar uygulamasını başlatın.

2, FaceTime öğesine dokunun.

3, Kapatmak istediğiniz herhangi bir numara veya adresin solundaki onay işaretine dokunun (bu cihazda FaceTime'ı aramasını engelleyin).

Numaraları veya adresleri etkinleştirmek veya yeniden etkinleştirmek için, işlemi tersine çevirin ve bir onay işareti eklemek için numaradan veya adresden boş alana dokunun.


Her zaman iki cihazı da taşırsanız, şirket ekipmanı için kişisel hesaplar oluşturmanıza gerek kalmaz.

Patronun tüm durumu bir sürüş süresi boyunca mobil aramaya dayanıyorsa (oldukça zayıf, park edilmiş / durdurulmuş olabilirsiniz vb.) O zaman tüm durum muhtemelen başka bir nedenden dolayıdır ve bu sadece çalışma masasını geçecek bir bahane .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.