Belirli bir bölümün yedeğini oluşturabilir ve daha sonra geri yükleyebilir miyim?


0

Beta bölümüm SSD'de var ve daha sonra farklı bir bölümde aynı şekilde geri yükleyebilmem için bir yedeğini oluşturmak istiyorum.

Benim basit sorum şudur: Yapabilir miyim?

Birden fazla bölümüm var ve bu bölümün sadece bir zaman makinesi yedeği oluşturacağımı, tüm farklı bölümleri hariç tutacağımı düşündüm ve daha sonra yeni bir bölüme sahip olacağımı ve o zaman makinesi yedeğini geri yükleyebileceğimi düşündüm.

Ama, TimeMachine'ı ilk kez bir yedeklemeyi geri yüklemek için kullanırdım, bu yüzden .. Size önceden sormak istiyorum .. :)

Yanıtlar:


1

Sistem HDD'si dışındaki her zaman makinesi için her HDD'yi kullanabilirsiniz, ancak sistem HDD'nizi böldüyseniz, Time Machine için yeni zaman makinesini kullanabilirsiniz. Unutmayın: biçimlendirirken tüm HDD'lerinizi biçimlendirmeyin, yedeklemenizi bile biçimlendireceksiniz!


Huh .. hayır hayır hayır hayır. NAS'ımda, OS X beta bölümümün yedeğini oluşturan bir TimeMachine yedeği oluşturuyorum. Şu anda 10.10.3 resmi görevlisindeyim ve bu bölüm / kurulumun bir yedeğini almak istiyorum ve daha sonra o bölümü belirli bir bölüme geri yükleyebilir miyim diye yeni bir bölüm oluşturup oluşturmadığımı merak ediyorum. Başka bir deyişle: Bir yedekleme oluşturabilir, bölümü silebilir ve daha sonra istediğim zaman geri yükleyebilir miyim?
Sander Schaeffer

Hata! Bir yedekleme oluşturabilir, bölümü silebilir ve daha sonra istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz; bu zaman makinesinin kapsamı! Beta OS X sürümleri ile bunu yapabileceğinden emin değilim ...
Matte.Car

Bir yedekleme bir yedeklemedir, eh;)
Sander Schaeffer
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.