OS X'deki Mesajları bir telefon numarasına nasıl iletebilirim?


0

Geçenlerde, iOS olmayan bir telefonda bir telefon numarasıyla birlikte Metin yoluyla Mesajlar bölümünde devam eden bir konuşma yaptığım bir OS X makinesini yeniden başlattım. Artık, iOS’deki Mesaj’lardan gelen mesajları tam olarak aynı numaraya göndermeye devam etsem de, bu numaraya artık OS X’deki Mesajlar’dan mesaj gönderemiyorum, bunun yerine mesajlar gönderilemiyor, iki konuşma artık işletim sistemi arasında senkronize edilmiyor X ve iOS ve bana "telefon numarasının iMessage ile kayıtlı olmadığını" söyledim.

OS X Mesajlarını aslında bu numarayı metin olarak yazabileceğimi hatırlamasını nasıl sağlayabilirim?


Burada belirtilen adımları denerim: macrumors.com/2014/11/06/text-messages-phone-calls-on-your-mac Gezin ve kısa mesaj iletmeyi kapatıp tekrar o aygıt için aç ve sonra devam et. Orada. Sayfanın alt kısmında da birkaç iyi sorun giderme ipucu.
smoooosher 21:15

2
telefonunuzda, ayarlar -> mesajlar -> metin mesajı iletme altında mac'iniz listeleniyor ve etkin mi?
Mat.Car

@ Matte.Car: İnanılmaz (tipik olarak? Sinir bozucu? Apple-ly?) No. Mac’imin yeniden başlatılması iPhone’umdaki bu ayarı açıkça devre dışı bıraktı. Güvenlik için hurra!
orome

Garip, benim için asla devre dışı bırakılmadı ...
Mat.Car

@ Matte.Car: Bunun gibi garip şeyler gittikçe daha fazla oluyor.
orome

Yanıtlar:


3

Telefon Ayarları> Mesajlar> Metin altındaki "Metin İleti iletme" seçeneğini işaretleyin . OS X'deki Mesajların çalışabilmesi için kısa mesajların açık olması için bu açık (ve iOS aygıtınız ile OS X makinenizin aynı ağda olması gerekir) olmalıdır.

(Bir yeniden başlatma işleminden sonra Mac için devre dışı bırakılmış olabilir.)


0

Txt için emin değilsiniz, ancak bu iMessage için gerçekleşirse, 'doğru' numarayı Kime'den yeniden seçmek: metin alanının üstündeki bir başkası [ilk sırada size doğru baksa bile] yeniden düşünmesine neden olabilir.

Alan daha önce kırmızı, mavi veya yeşil olarak “sabitleme” yapıldıktan sonra gösterilecektir. Eğer 'düzeltme yok' gerekliyse, tıklanana kadar bu kısımda renklenme olmaz.

Şu anda kırmızı bir örneğim yok…

görüntü tanımını buraya girin

Ayrıca, Kişilerinizdeki numaralarının iPhone olarak listelenmediğinden emin olun - cep telefonu ya da hücre tamam olmalıdır.


Evet, ilk denemek için bu oldu. Fakat işe yaramıyor. İşlerin bir an için iyi olduğunu düşünür (veya öyle olduğunu iddia eder) ve daha sonra olduğu gibi tekrar başarısız olur.
orome

Geçen yıl telefonumda böyle devam eden bir numara vardı - ama bu Mac’ten gelen SMS'lerden önceydi, bu yüzden Mac’in iletişim bilgilerinde ne düşündüğünü değiştirdiğinden emin değilim, üzgünüm. apple.stackexchange.com/questions/148579/… ancak [bir iPhone aldıklarında 'düzeltildi' kararı yoktu)
Tetsujin

-2

Bilgisayarınızda, AIM (AOL anlık mesajlaşma, aim.com.), Mesajlar ile senkronize olur (sadece hesap ekleyin) ve telefon numaralarıyla mutludur. Telefon numarasını buraya girin.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.