Videoları bazı CHM görüntüleyicide göstermek için


0

CHM, Derlenmiş HTML dosya biçimi için bir uzantısıdır. Farklı kalitede birçok izleyici var. xCHM, sağlam arama nedeniyle benim tercihim olmuştur. İşte onların ana sayfası. Ancak bazı dosyaların videolarla birleştirildiğini fark ettim ancak görüntüleyicim bunları gösteremiyor.

CHM videolarını OSX'te nasıl görüntüleyebilirsiniz? Bunun için iyi bir seçenek.

Yanıtlar:


2

Temsilciliğin olmadığı için sorunuzu yorumlayamadığımdan, denemenizi öneririm iChm 1.4.3 veya 1.5.0 . Sonuncusu kısa bir süre önce piyasaya sürüldü, bu nedenle video çalışmazsa (bu arada CHM'de bilmediğim bir özellik), takipçi .


Sana oy verdim, böylece yakında yorum yapabilirsin. Bence tekliflerin cevap olarak tamamen geçerli. Bu izleyiciler hakkında herhangi bir inceleme almak istiyorum. Mesele şu ki, hangi dosyanın videoya gömülü olduğunu hatırlamıyorum, bu yüzden test edemiyorum.
Léo Léopold Hertz 준영

1
Ben sadece 1.4.3 kullanıyorum QuickChm 1.1 , ancak Spotlight ithalatçısı eksikliği. 1.5 bir ithalatçı ekledi ancak QL'yi kırdığı görülüyor. Her iki konuda da takipçiye gideceğim.
1.61803

1
Lütfen buraya bilet kimliklerini de ekleyin böylece onları takip edebiliriz.
Léo Léopold Hertz 준영

1
Burada LaTeX ile .chm belgesi oluşturma hakkında bir iş parçacığı açtım tex.stackexchange.com/q/303549/13173 Böylece test girdilerini alabiliriz.
Léo Léopold Hertz 준영

1
@Masi, kontrol edebilirsiniz 1. ve 2. .
1.61803
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.