İPhone'umda eksik fotoğraflar


0

Bir Macbook Pro ve aynı iCloud hesabını paylaşan bir iPhone'um var. Macbook'un Fotoğrafları'nda 52 fotoğraf içeren akıllı bir albümüm var. İPhone'da albümde 40 fotoğraf var, 12 fotoğraf eksik.

Kayıp 12 fotoğrafı iPhone'la nasıl yeniden senkronize edebilirim?


Bu Macbook'unuzdaki Photos uygulamasını mı yoksa iPhoto'yu mu kullanıyor?
DGund

Fotoğrafları kullanarak ben de kütüphaneyi iPhoto’dan Fotoğraflar’a aktardım.
Ramy Al Zuhouri

İCloud Fotoğraf Kütüphanesi kullanıyor musunuz veya iTunes üzerinden fotoğraf senkronize ediyor musunuz?
tubedogg

Evet, iCloud fotoğraf kütüphanesini kullanıyorum.
Ramy Al Zuhouri, 10:15

Yanıtlar:


-1

Akıllı Albümler henüz tam olarak desteklenmiyor. Bkz https://support.apple.com/en-us/HT204478

Belki biraz farklı parametrelerle yeni bir akıllı albüm oluşturmaya çalışmanızı ve böceğin üzerinde çalışıp çalışamayacağınızı görmenizi öneririm. Ya da en kötü durumda, düzenli bir albüm oluşturabilirsiniz.


Bağladığınız belgedeki sonuçlardan herhangi birinin (Akıllı Albümlerin henüz henüz tam olarak desteklenmediğini ve bunun bir "hata" olduğunu) nasıl elde edeceğiniz belli değil. İPhoto veya Aperture uygulamasında desteklenen ancak Fotoğraflar'da desteklenmeyen ölçütün dönüştürülmüş Akıllı Albüm'den çıkarıldığını belirtir. Bunu, belirli kriterlerin iPhoto veya Aperture’de mevcut olduğunu ancak artık mevcut olmadığını söyleyerek okudum. Örneğin, iPhoto’da Fotoğraflar’da olmayan Etkinlikler vardı. Bu nedenle, bir Etkinliğin adı ile ilgili bir kriter kullanan bir Akıllı Albüm mümkün olamazdı, ancak bu bir hata olamaz.
tubedogg

Bu hatayı iPhoto’dan Photos.app’a aktarılan Akıllı Albümlerin tamamen sağlam olmadığı yerlerde gördüm. Önerdiğim gibi akıllı olmayan bir Albüm kullanmak, sorunun bu olup olmadığını test eder.
Dan Kohn,
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.