Handoff'u kullanarak Mac'ten iOS'a web sayfası gönderme


3

Masaüstümde Chrome'u, iPhone ve iPad'imde Safari kullanıyorum.

Cihazlarımda Handoff'u zaten ayarlıyorum, böylece iOS'de gezinirken Mac'imde dock simgesini görüyorum ve sayfayı Chrome'da açabiliyorum. Ancak, bunu tersi şekilde yapamadım. Mac'imde Chrome'da (hatta Safari'de) bir sayfam var ve iPhone'um veya iPad'imde açmak istiyorum. Bu Handoff ile nasıl yapılır?

Yanıtlar:


4

Kromda bu hatayı görün . Temel olarak, Mac uygulaması (bu durumda Chrome) Mac App Store'dan piyasaya sürülmediği sürece kullanılamayan güvenlik ayarlarına kadar kaynatılır.

Nedeniyle Handoff Krom / Mac uygulanan şekline dikkat edin, Krom / Mac güncel sekme olabilir Safari / iOS açılabilir. Handoff aralığındaysanız ve Chrome / Mac'te açık bir sekme varken, iOS kilit ekranında sol alt köşedeki Safari simgesini görmelisiniz. Yukarı kaydırın, varsa PIN'inizi veya şifrenizi girin ve sayfayı Safari'de açmalıdır. Alternatif olarak, telefonun kilidi açılmışsa, Uygulama Anahtarlayıcı'yı açmak için Giriş düğmesine iki kez dokunun ve sola doğru kaydırın.

Yukarıda belirtilen hataya, Chrome / iOS için geçerli Safari / iOS sayfasını hızlı bir şekilde açmaya izin verecek "Chrome'da Aç" uygulama uzantısını uyguladıklarına dair bir öneri ekledim.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.