Fotoğraf kütüphanesi seçilemiyor. Kitaplık Seç'i tıkladığınızda hiçbir şey olmuyor


1

3 adet iPhoto Kütüphanem var. Zaten 2 tanesini dönüştürdüm. İlk dönüştürmek için geri döndü ve açılmayacaktı. Hiçbir şey değil.

Diğer ikisini seçebilirim, ancak 3. seçmeye çalıştığımda hiçbir şey olmuyor. Tıklıyorum, düğme tıklamayı kaydediyor, ancak hiçbir şey olmuyor.

İşte bir ekran görüntüsü - Kitaplığı Seç'i tıklatıyorum ve hiçbir şey olmuyor.

kütüphaneden seç seç hiçbir şey olmuyor

Diğer kütüphaneleri seçebilirim, sorun değil.

Yanıtlar:


1

Bu Kütüphane bir .migratedlibrary dosyası olarak gösteriliyor, bu da zaten Fotoğraflar biçimine 'çevrilmiş' anlamına geliyor ve Fotoğraflar'da artık açılamıyor.

İçerikler listedeki diğer kitaplıklardan birinde olmalı ya da uzak bir diskte ise, “Diğer Kitaplık…” düğmesinden açmak zorunda kalabilirsiniz.
Varsayılan olarak, yeni Fotoğraf Kütüphanesi, alındığı eski iPhoto Kütüphanesi ile aynı konumda olacaktır.

Gönderen Nasıl Mac için Fotoğraflar iPhoto ithalatı kolları

Bu nedenle, Fotoğraflar bir iPhoto kütüphanesini taşıdığında, iPhoto kütüphane paketindeki dosya uzantısını .migratedphotolibrary olarak değiştirir ve iPhoto ile aynı dizin yapısını kullanarak kendi kütüphane paketindeki tüm iPhoto medya varlıklarına sıkı bir bağlantı kurar.


0

Nedense, iPhoto Kütüphanesini yeniden adlandırıp ardından Fotoğrafları yeniden başlatmak işe yaradı. Sadece iyi yüklendi.


0

Finder'da .photolibrary paketini manuel olarak açmaya çalışmanın, yalnızca .migratedphotolibrary paketini seçili kütüphane bölmesinde göründüğünde gayet iyi çalıştığını gördüm.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.