Geliştirici hesabımın süresi dolduğunda uygulamalarım App Store'dan kaldırılacak mı?


Yanıtlar:


13

Evet - geliştirici program üyeliğinizin süresi dolduğunda, tüm uygulamalarınız kendi Uygulama Mağazalarından kaldırılacaktır.

Apple Developer Program üyeliğinizin süresi dolarsa, iTunes Connect'e yine de erişebilirsiniz. Ancak, uygulamalarınız artık App Store'dan indirilemeyecek ve yeni uygulamalar veya güncellemeler gönderemeyeceksiniz.

Kaynak: https://developer.apple.com/support/appstore/itunes-connect/

İTunes Connect'te oturum açmaya çalışmak aşağıdaki mesajı gösterir, ancak tüm servislere hala erişilebilir.

                 


3

Evet, siz aboneliğinizi yenileyene kadar uygulamanız App Store'dan silinecek.


1
Endişelenme. Cevabımı gönderdim ve diğer cevapta verilen alıntıyı bulmak için elma geliştiricisine gittim.
jherran

Bu durumda ne olduğunu biliyor musunuz? Uygulamalar sistemde hala "onaylandı" mı yoksa Uygulama Kimliklerini yeniden oluşturmanız ve uygulamaları onay için yeniden göndermeniz mi gerekiyor? (benim tahminimce, şeyleri dikkatlice yeniden etkinleştirebileceğiniz bir süre var, ancak bir süre sonra, hesabı iTunes Connect Desteğinden yeniden etkinleştirmek için baştan başlamanız veya kişisel yardım almanız gerekiyor)
bmike

2
@bmike Süresi dolmuş bir hesaba erişimim olduğunu unuttum. Şubat 2014'te süresi doldu ve hesap hala listelenen tüm Uygulama Kimlikleri ve ikili dosyalar mevcutken, iTunes Connect'ten henüz kaldırılmadı. Ne olduğunu görmek için her birkaç yılda bir hesabı her zaman kontrol edebilirim!
grg

@ grgarside woah - beklenmedik bir durum. Ücretli uygulamalar mı, ücretsiz uygulamalar mı yoksa bir karışım mı? giriş yapan bir geliştirici hesabına binary avalaibale mi yoksa halka açık mı?
bmike
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.