Apple Watch Activity uygulamam için "Egzersiz" hedefini belirleyebilir miyim?


18

Apple Watch Etkinliği genel bir "Taşıma" hedefi belirlemenize izin verir, ancak "Egzersiz" hedefinin varsayılan 30 dakikadan nasıl değiştirileceğini göremiyorum. Bunu başarmanın bir yolu var mı?

Yanıtlar:


14

Hayır, bunu başarmanın bir yolu yok.

Apple'dan - Apple Watch

Dünya çapında önerilen 30 dakikalık egzersize ulaştığınızda Egzersiz halkasını kapatırsınız. Ve hepsini bir kerede yapmak zorunda bile değilsiniz, yani gününüze sığma olasılığı daha yüksektir.

Yaptığım tüm aramalardan değiştirmek için herhangi bir yol bulamadım ve yukarıdaki alıntı 30 dakikanın Apple'ın sabitlediği miktar olduğunu gösteriyor ("tavsiye" çağrısı).


1
" Tavsiye edilen ... miktarın 30 dakika olduğunu " nasıl gösterir? Kim tarafından? Ne tür bir kullanıcı için? Ne tür sağlık hedefleri için? Bana önerdiği tek şey değiştirilemez. Neden böyle birisinin tahminidir, ancak bunun bazı tavsiyelerin sonucu olduğunu varsayarsak - bizim için bir şekilde iyi olduğu algılanır - çok uzak bir adımdır.
orome

Yukarıdaki alıntı 30 dakikaya kadar kilitlendiğini göstermektedir. Teklifin kimden veya nereden geldiğini bilmiyorum. Dünya çapında 30 dakika önerdiğini söylediği için beni araştırdıklarına ve 30 dakika bulduğuna inanmamı sağlıyor. Apple'a egzersiz süresini değiştirme yeteneğini istemek için bir özellik isteği gönderebilirsiniz. apple.com/feedback
jimrice

@raxacoricofallapatorius: Genellikle 30 dakika (Dünya Sağlık Örgütü, Mayo Clinic vb. gibi) tavsiye edilen bir miktar olarak belirtilir. Muhtemelen bu hatırlanması, aktarılması ve hedeflenmesi kolay bir sayı olduğu için. Tabii ki, bu gruplar genellikle daha sonra daha ayrıntılı ayrıntılara girerler ve bu durumda özelleştirme güzel olabilir. Veya daha iyi bir üçüncü taraf uygulaması.
Jenny Shoars

3
30 dakika iyi bir minimumdur, ancak elmanın kendinize daha yüksek hedefler koymanıza izin vermemesi oldukça çılgınca. Aktif bireyler için kolayca karşılayacağınız bir “hedef” olması oldukça işe yaramaz.
Nic Foster

1
Katılıyorum. 30 dakika şahsen benim için tamamen işe yaramaz bir hedef. Her sabah ortaya çıkıyor ve hedefime ulaştığımı söylüyor! Beni güldürüyor. Günde bir saatten fazla egzersiz yapıyorum. Beni 90 dakika demeye zorlasan ... Ama 30 dakikada bence can sıkıcı.
Tolga

5

Etkinlik uygulamasında çalma etrafında bir kez sınırlı değilsiniz. Örneğin, 1 saatlik egzersiz için çift ok alırsınız. Ayrıca egzersiz halkasını ikiye katlamak veya üçe katlamak için ödüller alırsınız.

İstediğiniz egzersiz hedefini ayarlamak için Egzersiz uygulamasını kullanabilirsiniz. Ve bu uygulamayı doldurmak için hedef kalori, mesafe veya süreye göre özel bir zil sesi alırsınız.


Vay be, bu topal ötesinde. Ben bir bilgi çalışanıyım ve günde 12 saat ayakta kalmak asla gerçekleşmeyecek. 8 elde etmekten ve bunun için bir başarı duygusu hissetmekten mutlu olurdum.
Sharondio

1
12 saat ayakta durmak değil, 12 saat boyunca saatte bir kez ayakta durmak. Ayağa
kalkmanızı

2

Bu konudaki cevapların çoğu yanlış. Bunu gönderdikten sonra, egzersiz hedefini değiştiremezsiniz. İlk cevapta belirtildiği gibi, bu sağlamdır.

Ek olarak, egzersiz halkası her zaman çift oka sahiptir. Simge değişmez.


0

Etkinlik uygulamasını saatinizde açın, ardından günlük hedeflerinizi ayarlamak için zorla dokunmayı kullanın. Bununla birlikte, yalnızca günlük hareket hedefini (kalori hedefi) değiştirebilir, ancak şu anda egzersiz yapamaz veya hedefi durduramazsınız.


-2

Ne demek istediğini tam olarak biliyorum ... Apple Watch'u kurarken, 30 dakikayı isteyip istemediğini soruyorlar. MOVE'in kolay, orta veya yorucu olması için. Ancak bir kez kurulduktan sonra diğer seviyelerden herhangi birine değiştirmenin bir yolu yoktur.


Bu ayar nerede?
orome

-4

Saatinizde, etkinlik uygulamasındaki etkinlik ekranına sertçe basın. Günlük kalori yakma hedefini artırabilir / azaltabilirsiniz. Henüz başka birini değiştirebilir gibi görünmüyor.


Soru bu değil.
orome
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.