Aile Paylaşımı'nı açtığınızda Organizatör olmayan hesapta kredi ne olur?


8

Ben, eşim ve üç çocuğumun hepsinde elma cihazları ve kimlikler var. Ancak, bazı çocuklarımın hediye kartlarından kredi bakiyeleri var.

Apple Sharing'i açarsam, bu hediye bakiyeleri hala harcanabilir mi?

Yanıtlar:


8

Evet. Hediye bakiyeleri korunur.

Aslında, aile düzenleyicisini birincil Apple kimliğim için ücretlendirmekten kaçınmak için bir hediye dengesi kullanıyorum. Uygulamalarımı, takvimleri ve hatırlatıcıları kolayca paylaşmak için uygulamalarım için ödeme yapmak ve ailenin bir parçası olmak istiyorum.

Bu, kredi kartımı hediye kartı (genellikle Costco'dan önemli bir indirimle) satın almamı ve / veya fiziksel bir hediye kartına ihtiyaç duymadan mağaza kredimi Apple Perakende Mağazalarına yüklemek için Apple Pay ve Passbook'u kullanmamı sağlıyor.


hediye dengesi paylaşılmıyor mu? Ancak, yapılan satın alma paylaşılıyor?
PilotBob

1
Evet. Her hesap, varsa ayrı hediye bakiyesini korur. Her alt hesapta hediye kartı kredisi birikir. Tüm kredi kartı faturalandırması, ajanda hesabı dışındaki tüm hesaplardan kaldırılır. Krediden çekilmeyen tüm satın alımlar (çeşitli nedenlerle) bu tek karta karşıdır.
bmike

@bmike "Organizatör olmayan" satın alımların (hediye kartı ile) başkalarıyla paylaşıldığını mı demek istediniz?
Codevalley

Evet - tam olarak @Codevalley Bu cevabı güncellemem gerekiyor, hediye kartınızı şimdi iPhone'daki cüzdanınıza kendiniz yükleyebilirsiniz. Satın alınan tüm uygulamalar, hangi ödemenin herhangi bir aile hesabına eklendiğine bakılmaksızın paylaşır.
bmike

Benim için farklı çalışıyor gibi görünüyor. apple.stackexchange.com/questions/367997/…
Codevalley
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.