Ses girişlerini ve çıkışlarını karıştırmak / karıştırmak / bölmek / seviyelemek için ne kullanabilirim?


1

Herhangi bir yapılandırmada, bir Mac üzerindeki herhangi bir ses girişini ve çıkışını ayarlayabilecek tek bir araç bulmayı umuyordum.

Belirli bir örnek izler.

Cihazlar

a) Line In from XBOX 360 Audio Out
b) USB from Headset Microphone
c) Audio out from Skype App
d) USB to Headset Earphones
e) Audio in to Elgato Game Capture (Narration track)
f) Audio in to Skype App

MIX

1) a + b + c => d
2) b + c => e
3) b => f

Sesin farklı seviyelerde karıştırılması gerekiyor. Örneğin, kulaklık seti, anlatım ve Skype için USB mikrofon seviyesi farklı olabilir.

Audio MIDI Kurulumu, Soundflower ve birkaç LineIn kopyası ile geldim. Ancak sese kolayca bölünüp katılamıyorum ve yapılandırmayı kaydedemiyorum - uygulamalar her yeniden başlatıldığında titizlikle ayarlanmalı. Rogue Amoeba'nın ücretli uygulaması Audio Hijack iyi bir aday gibi görünüyordu, ancak sonuçta elde edilen sesi bir uygulamaya veya bir uygulamanın girişi olarak atanabilecek sanal bir cihaza nasıl göndereceğimi görmedim.


e) Bundan emin değilim… 1) bir Toplama aygıtı kullanarak, Audio Midi ile mümkün olması gerekir. 3) Skype içinde, Skype için çıktı olarak ayarlamak kadar kolay olmalıdır. 2) uygulama içi yönlendirmeye ihtiyaç duyan, zor olanıdır. Soundflower artık Yosemite'de düzgün çalışmıyor. Plogue Bidule gitmek için bir yol olabilir, ama pahalı - 100 dolar ya da öylesine. Kısa bir süre
demoyla

Evet, dediğiniz gibi (1) kendi başınıza yapabilirim (2) ile başarabilirim. Plogue Bidule benim ihtiyaçlarım için çok karmaşık ve güçlenmiş görünüyor.
Ken Taylor,

Yanıtlar:


1

Audio Hijack kayıt için mükemmeldir. Girişleri yönlendirmek / birleştirmek için Rogue Amoeba'nın Geri Döngü bölümüne bakın. Soundflower'dan farklı olarak ücretli bir uygulamadır - kullanımı kolay, desteklenir ve birden fazla rota / kombinasyonun kullanımı (daha kolay kaydedilebilir).


0

Her şeyi yapmak için Audio Hijack'i bulamamama rağmen, yaklaşıyor. (E) soundflower'dan sanal aygıt (2ch) olacak ve anlatım aygıtının kaynağını bu sanal aygıta ayarlayacak şekilde yapılandırdım. @Tetsujin tarafından belirtildiği gibi, (3) Skype uygulamasında yapılabilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.