Görüntüler Mac için Outlook 2011'den E-postayla Gönderiliyor


4

Benim oldukça garip bir sorunum var. İş yerinde Mac / PC ortamında çalışıyorum. Bir görüntüyü (JPG veya PNG) Outlook 2011 Mac'ten birine e-postayla gönderdiğimde ve PC için Outlook'ta (2010) açtığımda, resim her zaman "solmuş" veya "soluk" oluyor.

Bu tasarladığım görüntü imzasında bile oluyor. Buna neyin neden olduğu ve nasıl çözüleceği hakkında bir fikriniz var mı? Her zaman bir e-posta göndermem gerektiğinde Paralellikler'e girmemeyi tercih ederim.

Teşekkürler!


Sana geri gönderirlerse nasıl görünüyor?
Tetsujin

@Tetsujin Mac tarafında, iyi görünüyor, ancak Outlook'ta açtığımda, soluk. İşleri daha da zorlaştırmak için, Outlook 2011 Mac'ten bir PNG imzalı bir PNG ve bir JPG gönderdim. PNG imgesi ve JPG İmzası yıkandı, mesaj gövdesindeki JPG iyiydi.
ghostof101

@ Buscar 웃 Görüntünün boyutu önemli değil. Örneğin, .jpg imzam 56 kilobayt.
ghostof101

hala sonuçsuz, ama benim tahminim, o zaman birinin ya da diğerinin yerel bir profil kullandığı [doğru olanın belirlenmesi zor olup olmadığı] ve diğeri sRGB gibi bir şey kullanıyor. Hangisinin hangisi olduğu nasıl belirlenir, korkarım MS hakkında hiçbir fikrim yok, üzgünüm. Test gerçekten, bir resim göndermek, onları geri yollamak. Eğer gönderdiklerinizle aynı görünüyorsa, aldıklarınızla aynı değilse, benim teorim genel olarak doğru.
Tetsujin,

@Tetsujin Geri gönderdiklerinde mükemmel.
ghostof101

Yanıtlar:


1

Bunu işyerinde çözmeye çalıştım ve işte öğrendiğim şey bu.

Bazı PC'ler diğerlerinde görünmediğinde soluk bir görüntü görmeye eğilimlidir, bu nedenle birkaç PC'de test ettiğinizden emin olun (en zayıf bağlantıyı bulmaya çalışın).

Bir Mac kullanıcısı bir PNG'yi kopyalayıp e-posta imzasına veya bir e-postanın gövdesine yapıştırdığında, bu hata oluşur.

Şirket çapında bir e-posta imzası göndermem gerekiyor, işte yaptığımız şey.

Bir PC kullanıcısının, gerçek JPEG görüntülerini yerleştirerek e-posta imzasını hazırlamasını isteyin. Bu e-posta gönderildiğinde, bir Mac kullanıcısı kopyalayıp yapıştırabilir ve çalışması gerekir.


0

Aynı sorunu yaşadım ama imzamla işte burada yaptım.

Görüntüyü manuel olarak bilgisayarıma kaydettim, ardından e-posta imzası alanına sürükledim ve çok iyi geçti ve solma olmadı.

Bunu neden yaptığını bilmiyorum ama birkaç kez çoğalttım.


0

Ben de aynı problemi yaşadım. Mesajdaki ve imzasındaki resimle bir test postası yaptım ve imzadaki resimlerin hepsi aynı resim dosyasında olmasına rağmen farklı (yanlış) bir renge sahipti.
İmzadaki resmi silerek ve bulucudan yeni bir tane imza düzenleme penceresine sürükleyerek düzelttim.
İmzayı Word'de düzenleyerek ve imzaya kopyala / yapıştır yoluyla çevrimiçi olarak bulunan diğer öneriler çalışmaz, yalnızca imzanızdaki metne stil eklemenize yardımcı olur.

Mac için Outlook'un PC sürümü gibi imza için uygun bir düzenleme penceresi olmaması garip buluyorum.


Yaralanmalara hakaret eklemek için, Mac için Office 2016, AYNI AYNI DEĞİŞTİRİR.
ghostof101

0

Bu sorunu sık sık alıyorum. Bir görüntüyü powerpoint veya excel'den klibi görüntüler, Mac Outlook'a yapıştırırım. Bazen WinPC arkadaşlarımın çok temiz görüntülere sahip olduklarını fark ediyorum. Mac arkadaşları görüntüyü iyi görüyorlar. Mac Outlook'a bir kopyanın bir kopyasının soruna neden olduğunu anladım. PPT'den Mac Outlook'a bir resim kopyalarım, gönderir, sonra gönderir, iletir veya kopyalar ve tekrar gönderirim, sorun bu olduğunda.

Yani sorunu çözmek için: Doğrudan Ekran Yakalama'dan Mac Outlook'a kopyalayın ve gönderin.


0

Aynı sorunu vardı ama sürükle bırak çözümü benim için işe yaramadı.

Sonunda işe yarayan şey, Outlook -> Tercihler (⌘ +) ve ardından İmzalar aracılığıyla imza ayarlarına ulaşmaktı. Önceden, her zaman Yeni E-posta penceresindeki İmzalar açılır penceresinden oraya geliyordum. Birincisine kopyala / yapıştır, sonuncudaki aynı işlemin görüntüde bozulmalara yol açacağı PC'lere gönderilen e-postalarda mükemmel PNG sunumu ile sonuçlandı ...

Bunun ne gibi bir fark yaratabileceğini bilmiyorum ama benim için yaptı!

Outlook 2016'yı çalıştırıyorum (v15.21.1 build 160411)


0

Orijinal görüntüyü Irfanview'den geçirdim ve yeniden kaydettim ... bu, görüntünün ne kadar güçlü gösterildiğini belirten mac-bit'i ortadan kaldırdı ... çünkü tüm kullanıcılar için yerel olarak mevcut olan bir dosya paylaşımında görüntüm vardı. imzalarda değişiklik ...
irfanview ile yeniden kaydetmeden sonra biz de görünüm mac ile görünüm pencerelerden sorunsuz bir şekilde çıktık ...

görüntüyü bir bilgisayara kaydetmediğini söyleyen insanlar işe yaramadı; Belli ki yanlış bir şey yapıyorlar ...


0

Bunu ele alabilmemin tek yolu, Microsoft Word'de evin Mac tarafında imza oluşturmaktı. Düzenle, Kopyala, İmzaları Düzenle içindeki giriş kutusuna yapıştırın.

Topal...


-1

Bir PC kullanıcısının, gerçek JPEG görüntülerini yerleştirerek e-posta imzasını hazırlamasını isteyin. Bu e-posta gönderildiğinde, bir Mac kullanıcısı kopyalayıp yapıştırabilir ve çalışması gerekir. Bu yöntem iyidir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.