İPad Air’de yüklü olan uygulamalarımı iTunes’da görüntüleyemiyorum


3

IOS 8.3 yüklü iPad Air (ilk nesil) var. Windows 8 PC'mde iTunes 12.1.2.7 kurulu.

İTunes'a iPad'ime erişme yetkisi var ancak iPad'imi PC'ye bağladığımda iTunes'umda hiçbir uygulama göremiyorum.

I have apps like Amazon and Tumblr but they do not show up in iTunes

Amazon ve Tumblr gibi uygulamalarım var ancak iTunes'da görünmüyorlar. Biri bana bunun neden işe yaramadığını söyleyebilir mi?


1
Uygulamalar penceresini kaydırmaya çalışın [iTunes penceresinin tamamı değil, sadece Uygulamalar bölmesi] Farenizi bölmenin üzerinde tutun & amp; fare tekerleğini kaydırın. Bazen bunu yapana kadar çizmenin başarısız olduğunu farkettim. Veya Sırala olarak değiştirin… başka bir şey.
Tetsujin

@Tetsujin: Denedim. İşe yaramadı. Başka bir önerin var mı?
Naveen

yeniden; senkronizasyon; yedek
Tetsujin

aşağı kaydırma çalıştı! Kaydırdığımda farem "Uygulamalar" bölümünde veya "Giriş Ekranları" üzerinde olamazdı. Aradaki boşlukta olmalıydı.
Drew LeSueur

Yanıtlar:


2

Pencereyi biraz aşağı kaydırmanız gerekir. Sonra Dosya paylaşımını görebilirsiniz. Orada tüm yüklü uygulamaları görebilirsiniz.


Dosya Paylaşma yeteneğine sahip uygulamaları listeler. Bu aynı zamanda Uygulamalar sekmesinin birincil işlevi olan uygulamaları kaldırma / yükleme özelliğini sağlamaz.
grg

1

Bunun doğru yol olup olmadığından emin değilim, ama en azından bu uygulamaları senkronize etti. İşte yaptığım şey buydu.

"Ana Ekranlar" bölümünde herhangi bir sayfayı açın. Herhangi bir simgeyi seçip başka bir konuma veya klasöre taşımak Şimdi iTunes'ta "Uygula" ve "Geri Al" düğmelerini göreceksiniz. "Uygula" düğmesine tıklayın, iPad Air'inizdeki tüm uygulamaları iTunes ile senkronize etmeye başlayacaktır.

Herhangi birisinin daha iyi bir çözümü varsa, cevap olarak gönderin.


Bu şekilde benim için işe yaramadı
XandruCea

1

Bir uygulamanın görünmesini sağlamak için kıvrımlı bir yol buldum. İTunes App Store'a gittim, iPad'i seçtim

enter image description here

Sağ sütun menüsünde Satın Aldım

enter image description here

Sanırım "Tümünü İndir" seçeneğini seçmiş olabilirim, ancak tek bir uygulamayla ilgileniyordum, bu yüzden bu uygulamada, uygulama simgesinin sağ üst köşesindeki bulut simgesinden indirmeye tıkladım. İndirme simgesinin kaybolmasını bekledikten sonra iPad ve Uygulamalar bölmesine döndüğümde, listelenen uygulamayı görüyorum.


Bir uygulamaya dosya eklemeye çalışıyorsanız, yalnızca bu düzeltmeyi yaptıktan sonra ortaya çıkabilecek dosya paylaşım bölümüne gitmek için aşağı doğru kaydırdığınızdan emin olun.
camomileCase

0

Yalnızca PC'nin veya Mac'in iTunes mağazasında satın alınan ve telefonun uygulama mağazasından satın alınmayan uygulamalar iTunes uygulama listesinde gösterilir. Burada listelenen uygulamalar, PC / Mac sürücüsüne fiziksel olarak indirilir. Bu nedenle, bu uygulamaları iPhone'unuza, İnternet bağlantısı olmasa bile iTunes programındaki doğrudan PC / Mac'ten yükleyebilirsiniz. İndirilen uygulamaları fiziksel olarak iTunes'un Apps kitaplığından da silebilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.