Safari - Bir bağlantıyı özel pencerede açmanın kolay yolu?


12

OS X'te Safari'de bağlantıları özel bir pencerede açmanın kolay bir yolu var mı?

Bununla, bağlantıyı kopyalamak ve kolay olmayan yeni bir özel pencereye yapıştırmak demek.

Chrome ve Firefox'ta, bir bağlantıyı Gizli / Özel modda kolayca açabilir, bağlantıyı sağ tıklayabilir ve içerik menüsünden Gizli pencerede aç'ı seçebilirsiniz. Bu, göz atmamda sıklıkla kullandığım bir özellik, ancak Safari'ye geçmeye çalışıyorum çünkü Chrome'un daha fazla pil kullandığını ve bununla ilgili bazı makaleleri de okuduğumu fark ettim.

Özel bir pencerede açmak için Safari'de sağ tıklama bağlam menüsüne bir seçenek eklemenizi veya bazı tuşlara basarken tıklamanız ve özel modda açılmasını sağlamak için bir klavye kısayolunu eklemenizi isterseniz gerçekten memnun olurum, veya bu işlevi ekleyen bir uzantı olabilir.


Safari 8.0.6'da (OS X 10.10.3), "Bağlantıyı Yeni Özel Sekmede Aç" ve "Bağlantıyı Yeni Özel Pencerede Aç", sağ tık seçenekleridir, ancak yalnızca bağlantı Özel pencerede / sekmedeyse. Safari'yi Özel olarak açılmaya ayarlı tutuyorum ve özel olarak özel olmayan bir pencereye (örneğin, yeni bir parolayı Anahtarlık'a kaydetmek için) ihtiyacım olmadığı sürece her zaman özel pencereler / sekmeler kullanıyorum. Sorunuz için doğrudan bir cevap değil, ama bu bir seçenek.
14'te sahte

Yanıtlar:


20

Safari 9.0'da (El Capitano) , seçenek tuşunu basılı tutarken URL'yi sağ tıklayabilir ve ardından URL'yi yeni bir özel pencerede açma seçeneğiniz vardır. Bu seçenek, Safari'nin önceki sürümlerinde olduğu gibi normal veya özel pencerelerden sağlanır.

Safari 9.0'da SEÇENEK SAĞI TIKLAYIN


Teşekkürler Adam. Son sürümü hazır olur olmaz El Capitan'a geçeceğim.
Andre

Yossi'de de çalışıyor.
poige
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.