E-posta sayacını görev çubuğunun altındaki etikete nasıl düzeltebilirim?


1

Posta penceresinde, posta kutusuna gitmek için tıklayabileceğiniz görev çubuğunun altındaki posta ekranlarına bir etiket koyabilirsiniz (ekran görüntüsüne bakın). Etiketin okunmamış mesajların sayısını belirten bir numarası vardır.

Benim için bu numara her zaman yanlıştır.

Denedim: 1. Silinen mesajları silme 2. Posta kutularını yeniden oluşturma 3. Mesajları posta kutusuna taşıma ve gönderme

boşuna.

Evet, küçük bir şey, fakat çalışması gerekiyor ve düzeltmenin kolay bir yolu varsa, yapardım. görüntü tanımını buraya girin


"Gelen Kutusu", "Gelen Kutusu" adlı klasörü değil, birden fazla posta kutunuz varsa, "Gelen Kutusu" veya birkaç "Gelen Kutusu" klasörü içinde oluşturmuş olabileceğiniz tüm klasör yapısını ifade etmez. Tüm bu okunmamış e-postaların bu alt klasörlerden birinde olmadığından emin misiniz?
FLIR31207

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! SaneBox kullanıyorum ve altındaki sayıları ekledi. Bu aylardır beni rahatsız ediyor, bu yüzden cevap verdiğim için çok mutluyum.
Peter Fisher

Yanıtlar:


1

yorumumu bütünlük uğruna bir cevap olarak yeniden düzenlemek:

"Posta kutuları" çubuğundaki "Gelen Kutusu", "Gelen Kutusu" adlı klasöre değil, birden fazla posta kutunuz varsa, "Gelen Kutusu" veya birkaç "Gelen Kutusu" klasöründe oluşturmuş olabileceğiniz tüm klasör yapısına atıfta bulunmaz. Asıl "Gelen Kutusu" klasöründe olmayan tüm okunmamış öğeler, bunun yerine bu alt klasörlerden birinde olur.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.