Telefon 6'da akustik gürültü


0

Geçenlerde iPhone 6’mın hoparlörünün bazı durumlarda akustik bir ses çıkardığını fark ettim. Hoparlörler kullanıldıktan sonra (müzik çalarken, iPhone'u kilitlerken vs. sesi tıklayın). Gürültü gerçekten soluk. Bu normal mi? Bunu da duyan var mı?


1
Pedantik olduğum için özür dilerim, ancak 'akustik gürültü' biraz gereksiz ve açıklayıcı değil. Beyaz bir ses mi? Müzikal mi Çatırtı sesi var mı? Bir ses gibi geliyor mu? Yavaş (veya hızlı) bir tıklama mı? Kulağa nasıl geliyor ?
IconDaemon

Bu anadili konuşmacı olmamanın bir sonucudur :) Bunun beyaz bir gürültü hissi olduğunu söyleyebilirim. Tıklama veya çatırtı sesi yok. Müzikal veya ses gibi değil.
DaPhil

Açıklığa kavuşturmak için: herhangi bir zamanda bir gürültü (arabirim tıklaması, müzik, vb.) Durduğunda, hemen ardından biraz beyaz bir gürültü olur ve iPhone'da yerleşik olan hoparlörlerden geliyor mu? Kulaklıkları ya da kulaklıkları dinlerken gürültü var mı?
IconDaemon

Evet her zaman! Ve hayır, kulak tıkacı üzerinde yok.
DaPhil

Yapacağım bir sonraki şey iPhone'u iTunes'a Mac'te veya PC'de yedeklemektir (yeni şifreli bir yedekleme yapın, böylece tüm kaydedilmiş şifreleriniz korunur), ardından iOS'u yeniden yüklemek için silip geri yükleyin. Gürültü tekrarlanırsa, Apple Store'a yapılacak bir yolculuk bir sonraki adımınız olabilir. Şahsen ben tüm arayüz seslerini kapatıyorum.
IconDaemon
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.