John F. Kennedy'nin doğum gününü açıklayan beklenmeyen kesinti


-5

Beklenmeyen uyarı

(28 Mayıs 2015, 0900 USPacific / LosAngeles)

Bu uyarıyı yapılandırmadım.

John F. Kennedy'nin yaklaşan doğum günü için neden ara verdim?


3
Herhangi bir ek takvime abone misiniz? "ABD Tatilleri" takvimine abone oldum ve yaklaşık bir saat önce aynı uyarıyı aldım. Takvimler uygulamasının içinden, alttaki Takvimler'e tıklayın.
Patrick McMahon

2
Önemli kayıtlar sırasında kesintiden kaçınmak istiyorsanız, telefonu "Rahatsız etmeyin" ve / veya Uçak kipine ayarlamak yardımcı olabilir.
yokuş yukarı

1
Bilgin olsun, sana bağırmak için aşağı oy verdim. Biri, sormak için iyi olan Bday pop up. Diğeri ise rantın kesilmesidir. Özel olarak kesintinin yapılmasını istediniz (bildirim / uyarı olarak adlandırılır). Kesilmek istemiyorsanız, kapatın. Uçak modu veya Rahatsız Etmeyin.
Ruskes

@PatrickMcMahon daha fazla araştırma yapılması durumunda, bu uyarılara abone oldum ve bildirimlere izin veriyorum ve Takvimler Bildirim Merkezi'ndeki Uyarı'ya ayarlanmış, bu nedenle aslanın şu andaki payı şimdi anlamlıdır. (Apple / U2 otomatik omni-download albüm fiyaskolarının artçı bir etkisi olabileceğini düşündüm). Şimdi söz konusu olan, belirlediğim görev kritik, modal tercihli uyarılarımla, burada ve en azından en az invaziv pankartlar olan "bilmesi güzel" uyarıları arasında ayırım yapmanın bir yolu olup olmadığıdır. Bildirim Merkezi şu anda bu tür davranışları destekleyebilir mi?
ProductionValues

1
Lütfen sorunuzu buna göre tekrar yazın veya yeni bir tane oluşturun. Yorumlar, öncelikli açıklamalarda veya uzun tartışmalarda değil, açıklamalar için kullanılır.
yokuş yukarı

Yanıtlar:


3

Bu uyarıyı içeren iCloud takvimlerini seçmediyseniz bu uyarı görünmez.

Büyük olasılıkla ABD tatilleri takvimine abone olmalısınız. Takvimler'i açın, ardından ana düğmenin hemen üzerindeki "Takvimler" i tıklayın. Sağdaki "i" düğmesini kullanarak bu takvimi seçin, o takvimden kaynaklanan etkinlikler için uyarıları kapatabilirsiniz.

Yanlış tahmin edersem, gösterilen iletişim kutusundan seçenekleri belirlediğinizde, hangi takvimin belirli bir alarma sahip olduğunu belirleyebilir ve seçtiğiniz ayarları değiştirebilir veya bu takvimin aboneliğinden çıkabilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.