iCloud Photo Library, iOS'ta tam olarak senkronize edilmiyor


6

iCloud Fotoğraf Kütüphanesi, iMac ve bir iPhone 5c arasında harika çalışıyor gibi görünüyor, ancak iPhone 5'lerde bir haftadan fazla bir süredir "indirilecek 13 öğe" üzerine takıldı ve bir süredir bu telefonla çekilmiş hiçbir fotoğraf yüklenmedi. Herhangi bir fikir?

Yanıtlar:


2

İPhone'unuzu kapatın ve tekrar açın. Bu işe yaramazsa, iCloud Photo Library'yi devre dışı bırakın ve ardından tekrar açın. Bu işe yaramazsa, tamamen iCloud'dan çıkın ve yeniden etkinleştirin.


1
İCloud Photo Library'yi kapatıp tekrar açmak ve benzer şekilde çıkış yapmak ve tekrar giriş yapmak arasında 15-30 dakika beklerim.
tubedogg 30:15

Telefonu kapatıp tekrar açmak, bir şeyleri tekrar hareket ettirmek gibi görünüyor. Görünüşe göre yarın sabah daha fazla öğreneceğim. Teşekkür ederim!
Ted Sarvata

1

Bu etkinliklerin hiçbiri işe yaramadığı için iPad Air 2'mi yerel bir perakende Apple Store'a getirmek zorunda kaldım, yalnızca tam bir yedekleme yapmak için bir tavsiye aldım, iPad'i en son yedeklemeden geri yükleyin ve hala çalışmıyorsa geri getirin ve garanti kapsamında yeni bir iPad'in yerini alacak. Takip ettim ve neyse ki işe yaradı, bu yüzden bu kusurlu iCloud fotoğraf albümü olayıyla beni biraz daha zorlaştırdı. Umarım Apple bir sonraki iOS sürümünde çözecektir ...


0

WiFi ayarlarında 'Yeni ağlara katılmak için sor' seçeneğini etkinleştirerek telefonun Mac'i tekrar bulabileceğini gördüm. Bundan sonra tüm görüntüleri hızla yükledi.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.