Google Foto’yu arka planda yüklemeye zorlamanın bir yolu var mı?


31

Son zamanlarda iOS için yeni Google Foto uygulamasını indirdim ve fotoğraflarımı yalnızca uygulamayı açtığımda ve odağımda yüklediğimde yüklediğimi farkettim.

Arka plan uygulaması yenileme uygulaması için açık.

Kullanmıyorken bile yüklemesini yapmak için ince ayar yapabileceğim başka bir ayar var mı? Aksi halde, resimlerimin güvenli bir şekilde yedeklenmesi için zaman zaman açmayı hatırlamam gerekir.

Bu iOS'ta çözümlenemeyen bir sınırlama mıdır? Uygulamanın kendisinde programlanması gereken bir şey mi, değil mi?


Aynı sorunu yaşadım, ancak dün çıkan 1.0.1 sürümü benim için
düzeldi

Ben 1.0.1 var ama arka planda çalışırken yük gibi görünmüyor ... Google+ denedim, işe yarıyor. Ancak Google

Yanıtlar:


8

Basitçe uygulama yenileme özelliğinin Google Foto için etkinleştirildiğinden, otomatik senkronizasyonu etkinleştirildiğinden ve wifi olduğunda VE telefonunuz bir güç kaynağına takılı olduğundan emin olun ... yedeklemeye devam eder. İnsanların ana sorunu iPhone'unuzun takılı olmaması. :)


6
Takılması gereken yere nerede yazıyor?
şim

6
Google Photos 1.5.0.31340’ı yükledim ve tutarsız bir şekilde yukarıdaki soruda açıklanan aynı sorun belirtilerini yaşıyor. @Cenner yukarıdaki cevabın bahsettiği tüm önerileri denedim ve sürekli çalışan tek şey iPhone'umu kilitlemeden Google Foto’yu ön planda çalıştırmak. İOS 8.4 (12H143) kullanıyorum.
Johnny Utahh

Fark yaratması durumunda: "Orijinal / tam çözünürlük" fotoğraf yükleme seçeneğini kullanıyorum.
Johnny Utahh

@ Mark'ın önerisini (başka bir cevapta) ve Google Foto’yu kapatıp yeniden açmayı da denedim. Henüz denemediğim bir şey düşünebildiğim tek şey iPhone'umu yeniden başlatmak.
Johnny Utahh

İPhone'um senkronizasyon etkin, wifi üzerinde ve her gece takılı, ancak birkaç gün boyunca senkronize edilemedi. Uygulamanın açık olması veya diğer cevaba göre 'Arka Plan Uygulama Yenilemesini' etkinleştirmeniz gerekir.
Ed Randall

9

Bu yüzden aynı sorunu yaşıyordum ve ayarlar uygulamasının altında Google Foto için arka plan uygulaması yenilemesini kapatıyorum ve sonra tekrar açıyorum benim için hile yapmak gibiydi. Ayrıca, telefon güç tasarrufu modundayken arka plan yüklemesi de devre dışı bırakılır.görüntü tanımını buraya girin


0

Kamera bir fotoğraf çekerken Google Foto otomatik olarak yüklenmez; bu yüzden albüme göz atmak için Google Foto’yu açmanız ve ardından Google Foto’nun arka plan yenilemesine izin vermeniz gerekir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.