iPad, iphone bağlantısı ve kullanımı


0

Yalnızca iTunes hesabımda bir iPhone olsaydı, iphone'uma bir uygulama indirmek için başkasının iPad'ini kullanabilir miyim? Uygulamayı iPad'lerinde kullansaydım, iPhone'un uygulamayı indirip kullandığını gösterir miydi?


1
Sorunuzla ilgili olarak, iTunes / App Store hesabınızda hiçbir cihaz yok (iPhone, iPad, her neyse) - yalnızca uygulama satın alımları / indirmeleri. Bir uygulama edinildikten sonra, aynı Apple kimliğiyle giriş yaptığınız herhangi bir cihaza indirilebilir. iTunes / App Store, kullanım izlemiyor veya hesabınızdaki hangi cihazların hangi uygulamaları indirdiğini, en azından bir kullanıcının bunu gözden geçirebileceği yerlere kaydetmiyor.
tubedogg

Yanıtlar:


1

Herhangi bir uygulama onu satın alan Apple Kimliğine aittir.
Başka bir hesaba devredemezsiniz.

Başka bir cihaza ancak orijinal satın alma işlemini yapan Apple Kimliği ile giriş yaparak indirebilirsiniz.

Bunu Ayarlar ➔ iTunes ve App Store'a giderek ardından Apple kimliğine , ardından Oturumu Kapat öğesine (kimin giriş yapmışsa) dokunun, ardından Apple Kimliğinizle giriş yapın.

Bu Apple kimliği ile satın aldığınız her şey (müzik, filmler, uygulamalar) bu cihaza indirilebilir.

Kendi kimlik bilgilerinizi kullanarak bir uygulamayı satın almak için başka birinin cihazını kullandıysanız, telefonunuza daha sonra indirmek için yine de kullanılabilir - elbette, daha sonra silmeden tabii ki diğer kişinin cihazında olacak. Bir cihazdan içeriği uzaktan silemezsiniz.

Uygulamaları aynı anda beş iOS cihazına yükleyebilirsiniz.

Apple ID giriş bilgilerinizi bir başkasına bildirmenizin potansiyel olarak çok güvenli olamayacağını söylemeye gerek yoktur.


2
Ayrıca, Apple Kimliğinizle başka bir cihaza giriş yaparsanız ve bir uygulamayı satın alır / indirirseniz, Apple Kimliğinizden, o uygulama için herhangi bir güncelleme indirmesi istenir ve diğer kişiden kimliğinizi Kimliğinizi girmesi için ister. bu uygulama için bir güncellemedir. Temel olarak, şifreniz olmadıkça (birden fazla hesabı karıştırmak eğlenceli değildir) - ve tüm dijital yaşamınızla o kişiye güvenmediğiniz sürece, şifrenizi vermeniz Kötü Bir Fikir ™ ​​'dir.
tubedogg
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.