Mac bilgisayarım kablosuz hoparlör olabilir mi?


13

Bu yüzden telefonumla (iOS değil) yaptığım sesle ilgili birkaç şey var, bilgisayarımdayken yapıyorum ve podcast'leri çalabilir veya yazılım çağrılarımı alabilirsem büyük olurdu. Bluetooth veya başka bir kablosuz yöntemle mümkün mü?


1
Apple.stackexchange.com/questions/61956/… 'in kopyası olarak kapatıldı , ancak buradaki durum farklı (telefon iOS kullanmıyor ).
nohillside

Yanıtlar:


6

Bunların hepsini sizin için yapabilen herhangi bir OS X uygulaması bilmiyorum, ancak işte birkaç öneri.

Mac'inizi bir AirPlay Hoparlöre dönüştürün

Rouge Amoeba'nın uçak kanadı , iOS cihazlardan MacBook Pro'uma (2012 Ortası) podcast, müzik, radyo vb. Yayınlamak için harika çalışıyor. Ayrıca , ücretsiz ve ayrı bir indirme olan Airfoil Hoparlörleri de kurmanız gerektiğini unutmayın ("Mac için Airfoil Hoparlörler" bölümüne gidin). Ayrı Konuşmacılar indirmesi, indirme ücretsiz olsa bile Airfoil'in satın alınmasını gerektirir - ayrı bir uygulama olarak çalışmasına rağmen Airfoil'e bir eklenti olarak düşünün . Ayrıca AirPlay'in tek yönlü bir iletim olduğunu ve hoparlör olarak kullanılamayacağını unutmayın. Sonraki bölüme bakın ...

Mac'inizi Hoparlöre Dönüştürün

Ne tür bir telefona sahip olduğunuzdan emin değilsiniz, kullanılabilir bir Mac istemcisi olup olmadığını görmek için BT veya telefon sistemi yöneticinize danışın. Varsa, onlardan yapılandırma ayrıntılarına da ihtiyacınız olacaktır, bu yüzden de bunu isteyin (veya ayarlamasını isteyin).

Bluetooth üzerinden iPhone'unuzu (ve diğer birkaç telefon türünü) kontrol etmenizi sağlayan birkaç OS X uygulaması var, ancak güvenilirlik konusunda iyi şansım olmadı, bu yüzden satın almadım. Bunları tavsiye edemem ama şansınızı denemek istiyorsanız çevrimiçi bir arama birkaç seçenek ortaya çıkaracaktır. Bir süredir varlığını sürdürüyorlar ve bildiğim kadarıyla hala aktif gelişme aşamasındalar.

İyi şanslar!


1

Android (4.2.x) telefonu ( Alcatel One Touch Idol X ) bir MBP ile eşleştirmeyi denedim : aşk yok.
MBP'yi doğrudan ses çıkışı olarak kullanamadım. Telefonu Bluetooth modem olarak kullanmanın bir yolu gibi görünüyordu, ancak bunun için bir SIM'im yok, bu yüzden denemedim.

(Bkz, ben şüpheli başarı ile ALLCAST çalıştı Android AirPlay kullanmasına izin Google Play Store'da uygulama vardır http://gizmodo.com/how-to-stream-anything-from-android-to-airplay-1578516449 ), ancak bu tür kıvrık "çözümler" akış teknolojisinin her güncellemesinde kopma eğilimindedir.
Bununla birlikte, bu cevapta açıklanan AirPlay yazılım çözümleriyle birlikte işe yarayabilir.


0

Bunun gibi bir şey, sadece ses çıkışı için teorik olarak da işe yarayacaktır: https://www.aliexpress.com/item/Junsun-Universal-3-5mm-jack-Bluetooth-Aux-Audio-Receiver-Adapter-Hands-free-Car -Kit-Müzik-Alıcısı / 32838200156.html

Cihazınıza mikrofon olarak bağladığınız aux ile ses çıkışı sağlayan bir bluetooth cihazı bağlamanız gerekir ve sesi cihazdaki mikrofondan oynatırsınız - ancak bu noktada, sadece bir bluetooth hoparlör satın almak daha aklı başında


0

Mac'inizi kablosuz bir Bluetooth hoparlöre dönüştürebilecek Julius'u deneyin .


1
Merhaba Aaron, Cevabınızı spam olarak işaretledim, çünkü pixelegg'e bağlı görünüyorsunuz ancak bu şekilde açıklanmadı (bu diğer cevapta bir pixelegg uygulamasını da tanıttınız apple.stackexchange.com/a/236352 ). Eğer durum buysa, düzenleme Cevabınız, sen pixelegg bağlı bulundukları açıkça görmek lütfen apple.stackexchange.com/help/promotion fazla bilgi için.
jaume
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.