Telefonda görünen ancak hala dizüstü bilgisayarda görünen mesajlar nasıl durdurulur


1

Bu yüzden bir Macbook Air'im var ve insanlarla iMessage aracılığıyla konuşmak için kullanıyorum, ancak mesajlar iPhone 5c'de de görünüyor. İPhone'umdan gelen mesajları geçici olarak nasıl durdurabilirim ama yine de Macbook Air'imden geçebilirler ... Bu mümkün mü ... Macbook Air, evet - iPhone, hayır lütfen

lütfen teşekkür ederim :)


Ayarlar> Mesajlar> Önizlemeyi Göster ve Kapalı'yı seçtiniz.
Ruskes

Yanıtlar:


1

İMessage için bildirim görmek istemiyorsanız, Ayarlar > Bildirim Merkezi'ne gidin ve Mesajlar uygulamasını bildirim merkezinde Not'a taşıyın. Ayrıca bunun için Afişler veya Uyarılar'ı devre dışı bırakın ve Yok olarak ayarlayın.

Artık Mesajlar iPhone'da gösterilmeyecek, ancak Rozet uygulaması simgesi olarak gösterilen bir bildirim sesi ve okunmamış numaraya sahip olacaksınız. Bir sesden rahatsız edilmek istemiyorsanız, geçici olarak da devre dışı bırakma sesi.

PS. Bu normal SMS mesajlarını da göstermeyecek, ancak sesli bildirim ve rozet alacaksınız.

Çok hızlı geçici çözüm, iPhone'da rahatsız etmeyin modunu etkinleştirmektir. Ayarlar > Rahatsız etmeyin . Bu, aramalara izin verir (ayarladıysanız), ancak yeniden kapatılıncaya kadar tüm bildirimleri devre dışı bırakın.


0

İMessage'ı cihazınızda Ayarlar> Mesajlar bölümünden açıp kapatabilirsiniz, ancak ne yapmak istediğinizi söyleyemem. Kısa cevap hayır, belirli bir aygıt için iMessage özelliğini kapatmadan bir aygıta gönderilen mesajları devre dışı bırakamazsınız.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.