Joker karakter kalıpları kullanarak gelen aramaları engelleyebilir miyim?


27

Son zamanlarda hepsi aynı kaynaktan gelen birkaç istenmeyen telefonla pazarlama çağrısı alıyorum. Sonunda her sayı farklı.

Örneğin, engellenecek numaralar:

  • 123-4567
  • 123-7642
  • 123-8643

Gelecek için aşağıdaki gibi bir joker karakterle engelleme yapmak uygun olacaktır:

  • 123- *

Bu mümkün mü?

Yanıtlar:4

Artık uygulamalar için gelen aramaları engelleyecek ve açıklama ekleyecek bir API var. Yerel bir arayüz yoktur, bu yüzden App Store'da bunu yapan bir uygulama bulmanız veya açık kaynaklı bir proje bulup Xcode'da derlemeniz ve uygulamayı kişisel cihazlarınıza yüklemek için AppleID'nizi kullanmanız gerekir.

Bu kategoriyi kapsayan bir inceleme:

Büyük ABD operatörleri de kimlik olarak adlandırılan kimlik sahtekarlığını tanımlamaya başlıyor, bu nedenle ilk olarak iPhone'a hangi çağrıları ve bilgileri gönderdiklerini sıkılaştırmak için hücresel operatörünüze danışmak istersiniz. Orada ayarlandıktan sonra, özel gereksinimlerinizi karşılayan bir arama görüntüleme uygulamasına bakın. İyi olanları geliştirmek için paraya mal olur, bu yüzden ücretsiz bir uygulama çalıştırıyorsanız veya faturalarını nasıl ödediklerini anlamıyorsanız, uygulamayı finanse etmek için çağrı veya konum verilerinizi satıp satmadıklarını iki kez kontrol edin.


4

Number Shield (99 ¢) adlı bir uygulamayı , telefon numarasında belirli rakamlar için joker karakter girmenize izin vererek aramaları engelleyen bir uygulama geliştirdim . Burada mevcuttur:

https://itunes.apple.com/us/app/number-shield/id1319082167?ls=1&mt=8

Sayı örüntüsü başına 7 joker karakter sınırlaması vardır ve toplam 50.000.000 sayı engellenir. Bu kısıtlamalar, iPhone'un çağrı engelleme sisteminin çalışma biçimindeki sınırlamalardan kaynaklanmaktadır.

(Evet, bu biraz utanmaz bir öz-tanıtım, ama kesinlikle soruyu cevaplıyor.)


Teşekkürler, burada ürünle olan ilişkinizin açıklanması ile kendini tanıtmaya teşvik edilir. İsterseniz, uygulamanızın nasıl finanse edildiğini belirtmek, kullanıcıların telefonlarına daha fazla güvenmelerini sağlayabilir.
bmike

2

Deneyin Kara Listeyi ve Pro Kara Liste Sergey Smirnov ve 1 Ad ve Çağrı Blocker 2 Codefavor tarafından. Kara liste (ücretsiz) bir sayı aralığına izin verir. Kara Liste Pro (1,99 ABD doları), birden çok sayı aralığına izin verir. Reklam ve Arama Engelleyici 2'si 1 arada 1,99'dur.


1

Evet, bu Çağrı Koruması (AT&T Çağrı Koruması DEĞİL) uygulamasının menzil engelleme özelliğiyle mümkündür. Bu uygulama ÜCRETSİZ olarak kullanılabilir: https://itunes.apple.com/us/app/call-protect/id1357820531?mt=8 .

Peki, Call Protect kullanarak bir dizi numara nasıl engellenir? Uygulamayı başlatın> Engelle sekmesine gidin> Bir Numarayı Engelle düğmesine dokunun> Bir Numara Aralığı Engelle seçeneğini seçin> Aralığın başlangıç ​​ve bitiş numaralarını girin.

Kişilerinizdeki numaraları beyaz listeye ekleme seçeneğiniz olduğunu lütfen unutmayın; böylece kişilerinizdeki numaralar engellenmez. Şimdiye kadar bu uygulamayı oldukça yararlı buldum ve size tavsiye.


0

İOS için tüm numaraları engellemek için .... 123-456-7891

  1. 123-456 ile başlayan tüm numaraları engellemek için, A) 123-456 - **** olarak girilen numara ile yeni bir kişi olun) o kişiyi engelleyin

  2. 123-45 ile başlayan tüm numaraları engellemek için, A) 123-45 * - **** olarak girilen numara ile temasa geçin ve engelleyin.


Bu çalışmıyor.
Alan Kinnaman

-2

CALL Protect, ATT tarafından ATT kullanıcıları için ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama, bildirilen numaralar için harika çalışıyor ancak kendi exchange'inizin son dört basamağını değiştiren "joker" bot çağrılarına karşı koruma sağlamaz. Bu sayfada listelenen bunun için çalışan birkaç uygulama daha var.


1
AT&T Call Protect joker karakterlerin engellenecek sayı aralıkları tanımlamasına izin vermez.
JGG
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.